** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Філія кредитної спілки «ВИГОДА» м. Сокаль


Філія кредитної спілки «ВИГОДА» м. Сокаль

Сокаль і Сокальщина ::

2008 рік

ЗВІТ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

2008 рік був для кредитної спілки «Вигода» звичайним роком зростання, стабільності та фінансової міцності на фоні певних негараздів, спричинених фінансовою кризою у світі та Україні.

Ми пройшли чергове випробування складнощами, які час від часу стаються у житті нашої країни. У такий час всі фінансові установи проходять іспит на рівень довіри, фінансової стабільності та керованості. Ми його пройшли із честю, зберігши та покращивши свої фінансові показники. Ми не тільки не призупиняли виконання своїх зобов'язань перед членами (тобто ми повертали депозити, навіть, якщо термін виплати ще не завершився), ми єдина фінансова установа, яка ніколи не припиняла кредитування своїх членів.

Реалізовуючи стратегію розвитку ми відкрили три філії: м.Бережани, м.Калуш, м.Сокаль. Тут закладено певну основу для майбутнього розвитку і ми сподіваємося, що у кожному місті ми його використаємо сповна вже найблищого року.

Спостережна рада регулярно проводила свої засідання, виконуючи заплановані пріоритети та оперативно реагуючи на ситуацію, яка склалася на фінансовому ринку. Узгодженість позицій всіх керівних органів спілки давала основу для виважених управлінських рішень, які вивели нас на добрий фінансовий результат роботи за 2008 рік.

Ми і надалі є активними в процесах розбудови системи кредитної кооперації в Україні. «Вигода» - член Львівської асоціації кредитних спілок, Програми захисту вкладів та інших об'єднань кредитних спілок в Україні.

На наступний рік спостережною радою визначено такі основні напрямки роботи:

1. Оптимізація роботи центрального офісу та всіх філій.

2. Розробка нових фінансових продуктів для задоволення потреб наших членів відповідно до фінансової ситуації на ринку.

3. Активна робота в громадах, де працюють філії, через проведення із зацікавленими організаціями навчання з фінансової просвіти серед наших членів та тих, хто бажає приєднатися до нашої кооперативної родини.

4. Продовження співпраці із Львівською обласною радою щодо участі у Програмі енергозбереження та інших програмах.

5. Утримання на високому рівні якості фінансових показників кредитної спілки.

Рівень довіри до будь-якої фінансової установи має надзвичайне значення. Кооперативний рух нашої організації, який ми плекаємо вже майже 17 років, був, є і залишається основою майбутнього нашої спілки, яка служить кожному зокрема та громаді назагал.

Всім членам спілки бажаю кращої долі, здійснення мрій і вміння максимально використати можливості теперішньої доби для покращення свого життя та життя своєї громади. Будьмо ініціативними, наполегливими, розсудливими та щирими і доля буде прихильна до нас. Успіхів всім нам та Божого благословення.

Петро Маковський,
Голова спостережної ради

 

ВИСНОВОК РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ

Ревізійна комісія Кредитної спілки “Вигода”, обрана звітно-виборними зборами, діяла згідно Статутних вимог та Положення про ревізійну комісію КС. Проводились засідання ревізійної комісії, члени комісії спостерігачів брали участь в засіданнях спостережної ради та правління, щокварталу проводилась перевірка фінансово-господарської діяльності.

Як і раніше, в звітному році, ревізійною комісією було зроблено ряд перевірок щодо дотримання процедури обслуговування членів КС на рівних умовах. Вибірково були перевірені внески та кредити членів органів управління. Перевірка підтвердила, що умови кредитування та заощадження в кредитній спілці однакові для всіх членів. Також проводилась перевірка за окремими статтями витрат. Частково проводилась перевірка етики спілкування в центральному офісі та на філіях. Перевірялась робота кредитно комітету та правління (за протоколами) та проконтрольовано виконання рішень спостережної ради.

Згідно з планом проводились перевірки діяльності та касової дисципліни в філіях Самбора, Пустомит, Жидачева, Моршина, Сколе та в центральному офісі. Результати перевірок позитивні — порушень виявлено не було.

Ревізійна комісія зазначає, що спостережна рада і правління оперативно реагує на всі зміни фінансового ринку України для підтримання стабільності. Фінансовий стан в спілці відповідає вимогам державних регулюючих та контролюючих органів.

Наталія Почтовнюк,
Голова ревізійної комісії

ЗВІТ ПРАВЛІННЯ

Підсумовуючи результати роботи 2008 року в кредитній спілці «Вигода» можемо сказати, що відійшов в історію 17-й рік нашої діяльності. Він був для нас непростим з огляду на поглиблену політичну, а на її фоні й фінансову кризу в державі. Проте ми з честю впоралися з усіма завданнями, які перед нами стояли і успішно завершили фінансовий рік з відмінними показниками своєї діяльності.

Завдяки виваженій політиці спостережної ради та злагодженій роботі її з ревізійною комісією, кредитним комітетом, правлінням, нам вдалося не тільки досягти добрих результатів в своїй діяльності, але й стати прикладом для інших кредитних спілок в такій складній ситуації, яка переслідувала всіх нас в другій половині минулого року.

Ті заходи, які ми застосовували завдяки злагоджувальній роботі всіх ланок управління, завжди були на крок попереду інших кредитних спілок.

Особливу увагу звернули ми на індивідуальну роботу з нашими позичальниками та вкладниками. Важливе місце в цій царині слід надати фінансовій просвіті серед нашого членства, яка була активізована в четвертому кварталі минулого року і дала свої вагомі результати в кожній з філій, де відбувались навчання.

Незважаючи на важку економічну ситуацію в Україні нам вдалося створити і зберегти ще три нові філії «Вигоди» в м.Бережани на Тернопільщині,в м.Калуш на Івано-Франківщині та у віддаленому від Стрия м.Сокаль. На кінець звітного періоду налічується вже дев'ять філій.

Спілка поповнилася новими членами. За звітний період зростання сягнуло 3 306 осіб, активи у порівнянні із попереднім роком збільшилися на 6,9 млн. грн. і на кінець звітного періоду становили 31,8 млн. грн. Кредитний портфель збільшився на 6,0 млн. грн. і становив на кінець 2008 року 27,8 млн. грн.

Стабільні позитивні результати роботи та планомірний розвиток сприяли тому, що у звітному році капітал кредитної спілки збільшився на 1,6 млн. грн. і становить 4,4 млн. грн., це дає змогу, насамперед забезпечити запоруку надійності розвитку установи, підвищити якість обслуговування членів, розширювати спектр кредитних та депозитних послуг.

Підсумовуючи діяльність кредитної спілки за 2008 рік, слід оцінювати її результати як черговий етап реалізації стратегії та підтвердження правильності і доцільності її продовження на наступні роки.

На завершення дякую всім спілчанам за довіру до нашої установи та співпрацю, бажаю всім доброго здоров'я та натхнення у втіленні намірів.

Марія Сюма,
Голова правління

ЗВІТ КРЕДИТНОГО КОМІТЕТУ

Закінчився 2008 рік і ми впевнено можемо звітувати про наші досягнення. Аналізуючи фінансові показники, переконуємося: кредитна спілка «Вигода» має міцний економічний потенціал.

За 2008 рік видано 9 057 кредитів на суму 44,6 млн. грн. Структура кредитного портфеля на кінець 2008 року розподілилася наступним чином: споживчі кредити 52,6%, товари в кредит — 5,6% підприємницькі та сільськогосподарські кредити — 19%, житлові — 3,6%, на придбання автомобілів — 5,5%, частка кредитів на енергозбереження становить 13,7%.

На сьогоднішній день успішно розвиваються філії в м.Моршин, м.Пустомити, м.Жидачів, м.Самбір, м.Сколе, м.Миколаїв, м.Бережани, м.Сокаль та м.Калуш.

Частка філій в загальному кредитному портфелі становить 67%. з них у Моршині — 13%, Жидачеві — 16%, Пустомитах — 13%, Самборі — 9% , Сколе — 5%, Миколаєві — 3,6%, Бережани — 4,3%, Сокалі — 0,7% та Калуш — 2,4%.

Про низький ризик кредитного портфеля свідчить загальна заборгованість, яка нижче допустимої норми. Це є також гарантією і депозитних внесків спілчан, а також основою і запорукую успішного поступу.

Ірина Бабич,
Голова кредитного комітету

 

 

 

 


АДРЕСА: м.Сокаль, вул. А.Шептицького, 93

E-mail: vygoda10sl [at] gmail.com
www.vygoda.com.ua

 

 

 

Про нас

Органи управління

Надаємо кредити

Приймаємо вклади

Філії КС "Вигода"

Звіти за 2009 рік

Звіти за 2008 рік

Звіти за 2007 рік

З історії кооперативного руху на Сокальщині

 

 

Новини


23.06.2012 Кредитна спілка "Вигода" філія м. Сокаль організовує 23 червня 2012 року поїздку в Унівський монастир та Свірзький замок.

05.07.2011 2 липня відбулась Проща до Зарваниці

22.06.2011 Фестини КС "Вигода"

25.05.2011 УВАГА! КОНКУРС!

03.06.2010 Підведено підсумки конкурсу "Сокаль- моє місто". Нагородження переможців

02.06.2010 Підійшов до завершення конкурс творів, присвячений Дню міста «Сокаль — моє місто»

30.05.2010 УВАГА! КОНКУРС!

18.04.2010 Кредитна спілка "Вигода" запрошує на загальні звітно-виборні збори

05.03.2010 Відбулися збори членів філії кредитної спілки "Вигода" м. Сокаль

13.10.2009 «Твої гроші, твій вибір, твоя кредитна спілка»


 

 

Новини по КС


29.09.2009 Вироблення стратегічного бачення подальшого розвитку кредитної кооперації в Україні

26.08.2009 «Козацький герць» в ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ від кредитної спілки «ВИГОДИ»

02.08.2009 2 серпня відбулося розширене засідання Спостережної ради

07.07.2009 Прийнято 25 - тисячного члена нашої спілки.

04.07.2009 4 липня в Стрию відбувся семінар для працівників кредитних спілок


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:08, 3 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567