** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Філія кредитної спілки «ВИГОДА» м. Сокаль


Філія кредитної спілки «ВИГОДА» м. Сокаль

Сокаль і Сокальщина ::

Свій до свого по своє


 Філія кредитної спілки Вигода м. Сокаль
Філія кредитної спілки Вигода м. Сокаль
Кредитна спілка “Вигода”, яка знаходиться у м. Стрию, була організована в 1992 році на кооперативних засадах 13 – ма членами Стрийської міської організації товариства “Просвіта”. Крок за кроком, з року в рік кредитна спілка “Вигода” прокладала першу дорогу до кредитної кооперації.

Масштаби діяльності “Вигоди” протягом цих 16 років були різними, але кожен з них додавав щось своє, закладав нові фінансові цеглини в загальну будівлю. Ми росли кількісно та якісно, перетворюючись у вагому фінансову установу. За цей час змін відбулося чимало, але незмінними для “Вигоди” залишаються пріоритети діяльності: демократичність в управлінні, відкритість та прозорість, вдосконалення та професійний розвиток, надання якісних послуг.

Кредитна спілка “Вигода” працює з громадою і для громади на теренах Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини, маючи відкриті філії у м. Моршині, Жидачеві, Пустомитах, Самборі, Сколе, Миколаїв, Калуш, Бережани і ось з 16 липня цього року розпочала свою роботу нова філія у м. Сокалі Львівської області, яка має намір обслуговувати жителів м. Сокаля та Сокальського району.. Сьогодні користуються фінансовими послугами “Вигоди” понад 25 тисяч спілчан, поліпшуючи свій добробут та добробут своїх родин. Кількість членів спілки щоденно збільшується, це свідчить про надійність, професійну збалансованість роботи Спостережної ради, Ревізійної комісії, Правління та Кредитного комітету і при високій довірі та підтримці членів спілки. Щоденно у кредитній спілці обслуговується понад 250 – 300 осіб, видається на 250 — 300 тисяч кредитів. Найбільший діючий кредит на даний час дорівнює 400 тисяч грн, найбільший внесок одного члена спілки становить 80 – 100 тисяч гривень. Такий оборот у кредитній спілці вимагає постійного контролю, високого професіоналізму та здійснення щоденного фінансового аналізу . Всією цією клопіткою роботою займаються лише 40 працівників, за допомогою відмінної комп'ютерної програми здійснюється оперативне обслуговування спілчан, зменшуються затрати часу на виконання фінансових операцій.

Активи “Вигоди” на сьогодні перевищили 27 мільйонів гривень, капітал дорівнює 3 млн. гривень, резервний фонд – що є запорукою депозитних вкладів членів спілки становить 12 % від активів.

Без сумніву, що діяльність кредитної спілки “Вигоди” стала помітним явищем у житті нашого західного регіону.

Створюючи філії у районних центрах, ми приближаємося до спілчан та майбутніх членів спілки, які мають можливість скористатися послугами кредитівки із меншими витратами часу, зручністю і мати доступ до конкурентно дешевих ресурсів. З допомогою кредитної спілки “Вигода” спілчани вирішували і вирішують свої фінансові проблеми: оплачують за навчання, придбали та будують житло, справляють весілля, обновлюють побутову техніку та меблі, розширюють свою підприємницьку діяльність і як правило розпочинають власну справу. На даний час у кредитах задіяно понад 25 млн. гривень, цей показник показує про велику кредитну активність членів спілки, про оперативне обслуговування ( кредит оформляється за 5 хвилин) і конкурентно низькі відсотки на кредити. Не можна не згадати про те, кредитна спілка на Львівщині дуже потужно надає кредити на енергозбереження, частина відсотків по яких відшкодовується за рахунок бюджету Львівської обласної держадміністрації. Також не можна не згадати, що ретельні позичальники – це ті, що не порушували графіку повернення попередніх кредитів, а також багатодітні сім'ї, мають знижку на кредити.

Час у роботі кредитної спілки “Вигода” не стоїть на місці, вносить свої корективи в наше життя. Але демократичність, публічність, професійність, громадська ініціатива та відкритість і надалі залишатимуться основними принципами в розвитку кредитної спілки “Вигода” як фінансового інституту кооперативної діяльності громади.

У “Вигоді” є інтелектуальні, фінансові та організаційні резерви, які дають нам підстави разом із членами спілки дивитися у завтрашній день, в добре майбутнє України.

Голова правління КС “Вигода” М.Сюма

16.07.2008 р.

 


АДРЕСА: м.Сокаль, вул. А.Шептицького, 93

E-mail: vygoda10sl [at] gmail.com
www.vygoda.com.ua

 

 

 

Про нас

Органи управління

Надаємо кредити

Приймаємо вклади

Філії КС "Вигода"

Звіти за 2009 рік

Звіти за 2008 рік

Звіти за 2007 рік

З історії кооперативного руху на Сокальщині

 

 

Новини


23.06.2012 Кредитна спілка "Вигода" філія м. Сокаль організовує 23 червня 2012 року поїздку в Унівський монастир та Свірзький замок.

05.07.2011 2 липня відбулась Проща до Зарваниці

22.06.2011 Фестини КС "Вигода"

25.05.2011 УВАГА! КОНКУРС!

03.06.2010 Підведено підсумки конкурсу "Сокаль- моє місто". Нагородження переможців

02.06.2010 Підійшов до завершення конкурс творів, присвячений Дню міста «Сокаль — моє місто»

30.05.2010 УВАГА! КОНКУРС!

18.04.2010 Кредитна спілка "Вигода" запрошує на загальні звітно-виборні збори

05.03.2010 Відбулися збори членів філії кредитної спілки "Вигода" м. Сокаль

13.10.2009 «Твої гроші, твій вибір, твоя кредитна спілка»


 

 

Новини по КС


29.09.2009 Вироблення стратегічного бачення подальшого розвитку кредитної кооперації в Україні

26.08.2009 «Козацький герць» в ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ від кредитної спілки «ВИГОДИ»

02.08.2009 2 серпня відбулося розширене засідання Спостережної ради

07.07.2009 Прийнято 25 - тисячного члена нашої спілки.

04.07.2009 4 липня в Стрию відбувся семінар для працівників кредитних спілок


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:44, 10 грудня 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567