** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 
Листопад 2005 №10(72)
СВІНЦІЦЬКИЙ О.І.,
голова Сокальської міської організації партії “ВО “Батькіщина”.

ЗВЕРНЕННЯ Сокальської районної Організації "ВО Батьківщина"


Вельмишановна сокальська громадо!

Закликаємо Вас підтримати акцію протесту проти подальшого перебування на посаді головного лікаря Сокальського району Аркадія Каліщука. За більш ніж десятирічне керування районною медициною Аркадій Каліщук перетворив цю народну галузь в "закрите акціонерне товариство" родини Каліщуків та його жадібного оточення. В районній лікарні, завдяки методам керівництва Каліщука, процвітає здирництво та корупція, штучно створена нездорова морально-психологічна атмосфера.

Аркадій Каліщук активно підтримував злочинний режим Кучми-Медведчука, на президентських виборах 2004 року відкрито агітував за "провладного кандидата" Януковича.

Матеріально-технічна база лікарень району з року в рік погіршується. Фельдшерсько-акушерські пункти і лікарські амбулаторії впродовж багатьох років не забезпечуються належною кількістю медикаментів та медичним персоналом. Поліклініка в місті Великі Мости почала відновлюватись на початку 90-х років. При Аркадії Каліщуку вона була занедбана і розтрощена. Харчування хворих у лікарнях Сокальщини практично відсутнє. Норми харчування не підлягають жодній критиці, хоча необхідні кошти для цього були та є.

Закупівля медикаментів здійснювалась за принципом "відкату", а не по виробничій необхідності. Ціни на медикаменти штучно завищувались на 15 -20 відсотків. Подібна практика і брудні схеми розкрадання народних коштів застосовувались при закупівлі медичного обладнання. Типовим прикладом є процес придбання так званого "нового" апарата ультразвукової діагностики (УЗД), купленого за бюджетні кошти в сумі майже півмільйона гривень. Як виявилось під час перевірки спеціальної комісії Сокальської районної ради, апарат УЗД вже був чотири роки в користуванні, і його ринкова вартість становить близько двісті тисяч гривень. За даним фактом розкрадання Сокальською прокуратурою була порушена кримінальна справа, яка в даний час розслідується.

Перебуваючи сім місяців на лікарняному, Аркадій Каліщук відпочивав в санаторії "Ворзель" під Києвом та "Лісова пісня" на Шацьких озерах за знову ж таки бюджетні кошти, використовуючи при цьому службовий автомобіль ДЕУ як власний.

Вийшовши на роботу, Аркадій Каліщук продовжує свою бурхливу "бізнес-діяльність", закупивши на 29 тисяч гривень медикаментів у фірмі, з якою не було укладено тендерної угоди.

Колектив медичних працівників району, громадськість району, районна організація партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" просить Сокальську районну державну адміністрацію (Олег Солодяк), Сокальську районну раду (Ігор Войтович), Львівське обласне головне управління охорони здоров'я (Ігор Герич) невідкладно вирішити питання звільнення з посади головного лікаря Сокальського району Аркадія Каліщука, який скомпроментував себе як корумпований посадовець.

Ми хочемо бачити на цій посаді людину патріотично налаштовану, чесну, порядну та компетентну.

м.Сокаль 20.11.2005 р.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:41, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567