** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 
Листопад 2005 №10(72)

ПОДЯКА


Шановна редакціє!

До вас звертається делегація зі сходу з міста Старобільськ, що на Луганщині, яка нещодавно гостила в Сокалі.

Висловлюємо велику подяку вашим добрим та щирим людям за теплу зустріч. Насамперед голові райдержадміністрації Солодяку Олегу Мироновичу та його заступникам і, безумовно, людині, завдяки якій ми відкрили для себе дивовижний куточок нашої України - Сокальщину, - Шклянці Богдану Петровичу та молодіжному клубу "Мрія".

Нас схвилювала зустріч з Народним депутатом Верховної Ради п. Ярославом Кендзьором. Він справжній патріот і гідний син своєї України, свого народу.

До сліз зворушила зустріч з нашими давніми друзями Король Марією Петрівною, яка приготувала разом з односельцями кожному з нас цінні подарунки, та з ансамблем "Берегиня" під керівництвом мудрої, сильної жінки Марії Яківни Петрощук. Прекрасний концерт! Їх голоси звучать і досі в наших душах.

Незабутнє враження на нас справила зустріч з Олегом Антоновичем Іванчиною директором ПАФ "Білий стік", людиною працьовитою, доброю, щедрою.

Дякуємо всім керівникам і діточкам, які підготували для нас в с. Волиці і в м. Сокалі чудові концерти.

Ми назавжди збережемо в своїх серцях спільну молитву з о. Ярославом в Народному Домі і "Многая літа", які співала сокальська громада на честь дня народження Оленки.

В пам'яті залишиться зустріч з чудовими людьми: В.Й.Бомком з меблевої фабрики "Сокме", з "Датського текстилю", Г.Костюк з регіональної агенції, директором пансіонату "Ровесник", А.С.Покотюком з музею, М.Яремчук з БФ "Карітас", з міським головою Белза І.Калишем, з працівниками прикордонної застави, будинку творчості та гімназії.

Запам'яталась нам зустріч з чудовою, енергійною жінкою Зоєю Йосипівною Савчук, власницею кафе "У Романа". Велика їй шана!

Щира вдячність і за чудові дивовижні Карпати. Ми вперше побачили, яка красива наша Україна.

Нам було так добре, так тепло, немов ми приїхали до рідних нам людей. Кожен день, кожну мить ми купались в любові.

Дякуємо Вам, дорогі сокальці, Ваша любов зігріває нас і зараз.

Ми щиро сподіваємось на нові зустрічі як на Старобільській, так і на Сокальській землі, бо ми єдині, ми є діти однієї матері-України.

Мірошниченко О.І., Толок О., Кабаненко В.П., Черевата О.В., Іщенко М.Д., Гавриленко Л.Л., Куліш І., Костерчук О., Луганська І., сім'я Решетняк, сім'я Зубар, Члени ГО "Схід України". м. Старобільськ.

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:23, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567