** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 
Листопад 2005 №10(72)
Марія ХРИСТИНИЧ,
член Президії Львівської ОО НСНУ

ЗМІНИ В ПАРТІЇ НСНУ


12 листопада в Києві пройшов II з’їзд партії “Народний Союз Наша Україна”. На з’їзд прибуло 1469 делегатів від 53 партійних і громадських організацій. Від Сокальської РО НСНУ в роботі з’їзду брали участь член Президії Львівської ОО НСНУ Марія Христинич, голова районної організації Василь Дністрянський.

На з’їзді виступив Президент України, почесний голова партії Віктор Ющенко. Він привітав учасників Помаранчевої революції з наступаючою річницею й розповів про помилки й здобутки помаранчевої команди, накреслив головні завдання виконавчої влади в реформуванні судової системи, освіти, медицини, вугільної промисловості... В. Ющенко звернув увагу делегатів з’їзду на те, що вибори 2006 року по-винні пройти чесно, без порушень. На з’їзді мав слово голова Львівської ОО НСНУ Петро Олійник.

З’їзд визначив напрямки виборчої кампанії партії, провів зміни в складі Ради. Додатково до складу Ради введено голову виконкому Львівської ОО НСНУ Володимира В’язівського, голову Львівського міського осередку партії Олега Мандюка, затвердив зміни у складі центральної ревізійної комісії та вніс зміни до Статуту партії.

Делегати з’їзду прийняли ряд звернень і заяв, зокрема, заяву про всенародне вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-33 років, про притягнення до відповідальності організаторів фальсифікації президентських виборів, недопущення використання адмінресурсу на парламентських виборах 2006 року, формування виборчого блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”.

Учасників форуму привітали голова НРУ Борис Тарасюк, голова ППП Анатолій Кінах, член ПРП Тарас Стецьків.

Другий етап з’їзду партії відбудеться в половині грудня 2005 року.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:02, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567