** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 
Листопад 2005 №10(72)
Наш кореспондент.

ЧОМУ СОКАЛЬСЬКА РО КУНу ПЛИВЕ ПРОТИ ТЕЧІЇ?


Нещодавно відбулася звітно-виборна конференція Сокальської районної організації Конгресу українських націоналістів. Звітували перед 127 делегатами голова РО КУНу Олег Глинський та скарбник Василь Кашуба. На конференції виступили Марія Грицай, Ярослав Олійник, Іван Калиш, Михайло Куцяба, Петро Савчук, голова Сокальської районної ради Ігор Войтович.

З оцінкою політичної ситуації в Україні і підготовкою до виборів 2006 року виступив член Президії Головного Проводу КУНу, голова Львівської МО КУНу, екс-голова Сокальської РДА Микола Пшевлоцький.

Делегати обрали головою РО КУНу Олега Глинського, заступниками голови Романа Монастирського і Ігоря Дацюка.

Всупереч рішенню Головного Проводу КУНу про блокування з НСНУ, НРУ, ППП, делегати Сокальської РО КУНу ухвалили: запропонувати Львівській обласній організації вийти на IX Великий Збір КУНу з пропозицією про укладення угоди з Українською Народною партією про створення блоку правих сил.

Знову, як і чотири роки тому, Сокальська районна організація КУНу пливе проти течії. Тоді, перед виборами 2002 року, порушивши ухвалу блоку В. Ющенка “Наша Україна” про висунення до Верховної Ради України у 126 виборчому окрузі єдиного кандидата від блоку Петра Олійника, Сокальська і Львівська організації КУНу підтримали кандидатуру Миколи Пшевлоцького. Лише погроза В. Ющенка виключити Львівську ОО КУНу з блоку змусила амбітного самовисуванця Миколу Пшевлоцького зняти свою кандидатуру.

Хто ж зараз вносить розкол в демократичні сили Сокальщини, які разом йшли на вибори 2002 року? Хто штовхає районну організацію КУНу в ту ж саму річку?


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:58, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567