** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 
Листопад 2005 №10(72)
Підготував Богдан Нечай

РУХ МАЄ СТАТИ ЯДРОМ БЛОКУ В. ЮЩЕНКА “НАША УКРАЇНА”


13 листопада у сесійному залі Франківської райдержадміністрації розпочали свою роботу делегати XXIV звітної конференції Львівської крайової організації Народного Руху України. На конференцію прибуло 189 делегатів, які представляли 8-и тисячний загін рухівців Львівщини. В роботі конференції взяли участь гості з Києва – голова Народного Руху Борис Тарасюк і голова фракції “Наша Україна” Микола Мартиненко, голова Львівської ОО Народний Союз “Наша Україна”, голова облдержадміністрації Петро Олійник.

Голова Львівської КО НРУ Ярослав Кендзьор видзначив, що за звітний період Провід ЛКО НРУ провів 15 засідань, 38 прес-конференцій, 309 заходів політичного характеру, зробив 414 публікацій в ЗМІ. За цей час створено 67 нових осередків Руху на Львівщині, прийнято 1106 нових членів НРУ.

Великий вклад Крайова організація НРУ внесла у перемогу В. Ющенка на президентських виборах. Половина членів виборчих штабів В. Ющенка, членів виборчих комісій, спостерігачів були членами Руху. Рейтинг НРУ на виборах Президента України перелився у рейтинг блоку В. Ющенка “Наша Україна”.

Головне завдання рухівців Львівщини на другому етапі Помаранчевої революції – це формування передвиборчих штабів блоку В. Ющенка “Наша Україна”, складання списків претендентів в кандидати обласних, районних, міських і сільських рад, на посади сільських і міських голів. Фінансування виборчих штабів буде централізованим.

У своїй промові голова НРУ Борис Тарасюк відзначив, що авторитет Руху в українському суспільстві зростає, збільшується чисельність членів НРУ. За період з травня 2003 року чисельність членів НРУ зросла на 46%. Але взаємопобоювання, чвари серед лідерів помаранчевої команди понизили рейтинг нової влади і блоку В. Ющенка “Наша Україна”. Владі необхідно провести самоочищення. Ще у лютому 2005 року на з’їзді НРУ було прийнято рішення про створення блоку пропрезидентських партій на парламентських виборах 2006 року. І Народний Рух повинен стати ядром новоствореного блоку В. Ющенка “Наша Україна”. Під час виборчої кампанії ми будемо агітувати за блок “Наша Україна”, але мусимо все зробити, щоб громадськість почула про Рух.

На конференції виступили голова фракції “Наша Україна” Микола Мартиненко, голова Львівської ОО НСНУ Петро Олійник, народний депутат Левко Глухівський, член Львівської і МО НРУ Микола Горинь, голова Сокальської РО НРУ Олег Солодяк...

На конференції обрано делегатів на з’їзд НРУ. Сокальщину на з’їзді Руху будуть представляти Олег Солодяк і Василь Козира. Делегати прийняли ухвалу про підтримку кандидатури Б. Тарасюка на посаду голови НРУ.

На конференції прийнято ухвалу про підтримку переговорного процесу щодо входження НРУ в блок В. Ющенка “Наша Україна”, про висунення на міського голову Львова Василя Куйбіди, заяву про вшанування пам’яті жертв голодомору...

На завершенні конференції голова НРУ Б. Тарасюк вручив молодим членам Руху партійні квитки.

Богдан НЕЧАЙ
На світлинах: зліва член НРУ Світлана Мусій з с. Завишня отримує партійний квиток з рук голови НРУ Бориса Тарасюка; справа – сокальська делегація в конференцзалі; внизу (зліва направо) – члени президії Василь Куйбіда, Борис Тарасюк, Ярослав Кендзьор.

ПРО ПРИНЦИПИ
ВХОДЖЕННЯ НРУ ДО ВИБОРЧОГО БЛОКУ ВІКТОРА ЮЩЕНКА

В підсумку обговорення підготовки і формату участі НРУ у виборчій кампанії 2006 року Центральний Провід Народного руху України ухвалив:

1. Затвердити принципи входження НРУ у виборчий блок Віктора Ющенка:

1. Виборча програма Блоку має враховувати програмові засади НРУ.

2. Забезпечення реалізації виборчої програми Блоку у наступному скликанні Верховної Ради України та спільно сфор-мованим новим складом Уряду України.

3. Блок може включати в себе політичні сили, які склали основу виборчого блоку В. Ющенка 2004 року.

4. В списках виборчого Блоку не повинно бути публічно заплямованих осіб.

5. Не можуть проводитися переговори з фальсифікаторами виборів 2004 року.

6. Квота НРУ у списках Блоку всіх рівнів має бути рівномірно розподілена і складати не менше 20% в рамках єдиної виборчої кампанії. Відповідна квота зберігається при формуванні Уряду України.

7. Висування і підтримка кандидатур НРУ на посади міських голів Львова, Івано-Франківська і Херсона та узгодження відповідних кандидатур в інших містах.

8. Формування спільних виборчих штабів всіх рівнів з дотриманням 20%-ої квоти НРУ при призначенні їх керівництва та працівників.

2. Контроль за виконанням ухвали покласти на Голову НРУ Бориса Тарасюка.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:36, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567