Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей

Самопоміч Сокальщина - Головна

 • Віктор Притулко подякував вчителям та батькам
 • Віктор Притулко подякував вчителям та батькам
  На запрошення директора, Віктор Притулко та Василь Журавінський у вівторок 24 листопада відвідали школу села Бояничі.

  У школі відбулось свято вступу нових учасників до дитячого патріотичного руху "Калинчата".
  Як розповіла директор школи Лариса Григорівна Дмитрів цей рух був започаткований у 2002 році і має на меті єднання дітей навколо спільних інтересів та прищеплення любові та шани до всього українського.

  Під час вітального виступу депутат Сокальської районної ради Віктор Притулк
  ... більше »»»


 • Спільна робота дає результати
 • Спільна робота дає результати

  В понеділок 23 листопада, депутат районної ради від об`єднання САМОПОМІЧ, закріплений за Волсвинською сільською радою, Марія Стельмащук в складі делегації із сільським головою Катериною Крук та депутатом сільської ради Наталією Царик остаточно погодили із представниками ПП "Авто-Транс-Сервіс" умови пасажирських перевезень за маршрутом Червоноград-Волсвин-Соснівка.

  Уже найблищими днями розпочне курсувати автобус за даним маршрутом.

  Нагадаємо, що пасажирський транспорт в даному напрямку перестав курсувати понад два роки тому... більше »»»


  Оскільки на сесіях районної ради депутати голосують "руками" (відсутня електронна система для голосування) і жителі Сокальщини не мають змоги проаналізувати роботу свого обранця ми впроваджуємо практику публікування результатів голосування депутатів від "Об`єднання САМОПОМІЧ" поіменно після кожної сесії чи пленарного засідання.

  Ми готуємо пропозиції до регламенту Сокальської районної ради, що дозволять забезпечити максимальну відритість та прозорість роботи районних обранців.

  більше »»»


 • Вибори 2015
 • Вибори 2015

  Новий закон «Про місцеві вибори» доволі заплутаний, тому у виборчих перегонах важко розібратися більшості виборцям. Водночас існує велика можливість для нечесних політиків у можливих фальсифікаціях.


  Ми прагнемо чесного  і справедливого підрахунку результатів місцевих виборів, тому проводитимемо паралельний підрахунок волевиявлення виборців, шляхом внесення даних з отриманих протоколів дільничних комісій з «мокрою» печаткою  до спеціально розробленого нами програмного комплексу «Вибори 2015» .


  ...
  більше »»»


 • Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер
 • Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер "Бестлінк"

  Сокаль «на зв’язку»...

  Україна йде в ногу з часом та підтримує світову тенденцію безкоштовного доступу до інтернету, яка в останнє десятиліття охопила багато міст Європи і світу

  Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет з використанням технології Wi-Fi (Hot-spot) дозволяють оперативно перевірити пошту, дізнатися про останні новини, поспілкуватися через Skype або написати повідомлення в соціальних мережах чи особистому блозі.

  Тим часом хот-споти вже встановлені по 131 країні світу, вони стають... більше »»»


   

  *
   
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2015
  17:43, 29 травня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464