** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: освіта

Поторицька СЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

Xристиянське вчення

“Держись науки,
її не занедбуй;
пильнуй її,
вона бо життя твоє”
(Приповідки 4,13)

Українська школа впродовж своєї історії була базою формування свідомих українців, для яких першими були Бог і Україна. Релігійне виховання впродовж століть мало високий статус у світовій педагогіці, чудово зарекомендувало себе у етнопедагогіці в Галичині до 1939 року. І сьогодні, беручи до уваги той історичний факт, що наша молода Україна повстала з попелища атеїстично-комуністичної імперії, - відчувається велика потреба християнського вчення в усій його простоті і систематичності.

Саме тому уроки християнської етики, які були введені у Поторицькій школі у 1998 році, стали життєво необхідними, бо для того, щоб виховати здорову, культурну спільність людей, нам необхідна цілюща сила християнської моралі.

Першим вчителем християнської етики була Ганна Морда, яка працювала на добровільних началах. З 1998 року по 2004 рік цей предмет вчила Пелех Оксана Богданівна, а з 2003 року ці уроки веде Боярчук Степан Романович. Усі ці педагоги старалися формувати особистість дитини на засадах християнської моралі, прищеплювати людяність, доброту, милосердя, чесність, працьовитість, намагалися виховувати духовно багату особистість, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною і народом.

Щоб цей важливий предмет став поряд з іншими навчальними дисциплінами, потрібна була велика праця вчителів, бажання самих учнів, а також постійна підтримка адміністрації школи, священиків, односельчан. Їх спільними намаганнями було створено у школі кабінет християнської етики.

29 листопада 1999 року у Поторицькій СЗШ пройшов районний семінар з християнської етики. Розпочався захід з освячення кабінету християнської етики. Вчитель Пелех О.Б. провела цікавий. змістовно насичений урок у 5 класі на тему “Необхідність морального розвитку особи”. А також разом з вчителем музики Боярчуком С.Р., зі своїми вихованцями і жителями села підготувала свято “Введення в храм Пресвятої Богородиці”. На семінарі були присутні усі вчителі християнської етики Сокальського району, методист Семеняк Г.М., а також священики місцевих храмів.

21 квітня 2004 року у м.Сокалі з ініціативи відділу освіти було проведено 1 районну олімпіаду з християнської етики. Учні нашої школи також взяли участь у цьому заході і учениця 10 класу Попенюк Олена зайняла третє місце і була нагороджена цінним подарунком.

Отже, наша Поторицька школа – це заклад, де духовність посідає чільне місце в навчально-виховному процесі. Тож стараймося виховувати так, щоб наші діти, досягнувши зрілого віку, зуміли знайти себе, стати добрими, гуманними і побожними.  


 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:54, 19 грудня 2018 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464