** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: освіта

Поторицька СЗШ І-ІІІ ступенів

 

Школа – нам мати, ми – діти її

Давні традиції має Поторицька СЗШ І-ІІІ ступенів. На сьогоднішній день наша школа налічує 174 учні і 26 педагогічних працівників, які постійно працюють над збереженням національних традицій, вчать дітей шанобливого ставлення до історичного минулого своєї Батьківщини, рідного села. Для формування у дітей наукового світогляду, їхнього інтелектуального розвитку, розуміння необхідності збереження навколишнього середовища потрібні досить глибокі знання. Такі знання формуються не лише під час уроків, а й під час проведення різних позакласних та позашкільних заходів.

У лютому до дня народження Лесі Українки у школі було поставлено виставу за твором “Бояриня”. Учні школи показали прекрасні акторські здібності.

Діти школи беруть активну участь у різноманітних конкурсах. Так у конкурсі дитячих фотографій у номінації “Мальовнича природа” учениця 9 класу Козира О., посіла ІІІ місце; у конкурсі української мови імені П.Яцика учениця 9 класу Гулявська Ю. зайняла ІІІ місце; у конкурсі малюнків до Дня Незалежності учень 8 класу Плохотнюк В. зайняв третє місце. Троє одинадцятикласників нашої школи в 2004-2005 н.р. отримали грошові премії за твір на тему “Яким я бачу майбутнє України”.

Активну участь учні школи беруть у грі „Що? Де? Коли?”. Не стоять осторонь і наші вчителі, які в 2005-2006н.р. зайняли І місце в цій інтелектуальній грі серед вчительських команд району.

Вчителі нашої школи: Мазурик І.І.(директор школи), Гелик О.І. (вчитель хімії і біології), Олійник Н.Б. (вчитель англійської мови) є членами районних творчих груп. Гелик О.І. – переможець районного та призер обласного конкурсу „Вчитель року”, окрім цього, вона знаходить час для того, щоб передати свої знання учням Малої Академії. Олійник Н.Б. та Ніверська Т.С. одержали призові місця у конкурсі „Класний керівник року”.

Велика увага приділяється вихованню в учнів поваги до історії, минулого нашого народу, свого рідного села, рідної мови. Традиційним стало проведення конкурсів на кращий пошуковий матеріал про історичне минуле нашого села. Учні школи є членами молодіжної організації „Молода Просвіта”. Вони постійно вивчають історію свого села, церкви, школи, збирають місцеві предмети побуту, фольклор, дані про героїв-односельчан, які були в лавах УПА, відстоювали волю свого народу. Щороку проводять зустрічі з ними, в день створення УПА учні беруть участь у районному конкурсі патріотичної пісні „Сурми звитяг”.

Кожного року Львівщина в травні відзначає Свято Героїв. Не стоїть осторонь цієї події і наша школа. Чота „Ім. Володимира Макара” бере активну участь у цьому заході. Так в 2005-2006н.р. команда учнів зайняла 3 місце в районному конкурсі на кращу похідну.

Велика увага в Поторицькій СЗШ приділяється туристично-краєзнавчій роботі. Вже стало традицією сходження на Говерлу, де учні мають можливість милувалися чудовими краєвидами Карпат.

Добре усвідомлюють наші діти, що спорт – це здоров’я. Саме тому беруть активну участь у спортивних змаганнях, де здобувають призові місця: МикитюкС., Чунис Р., Кіх К. з легкої атлетики, Придка І. та Микитюк Я. – з настільного тенісу.

Кращі учні школи їздили в смт. Краснокутськ, що на Харківщині, до своїх друзів, котрі на Різдвяні свята приїжджали у село Поторицю. На учнів чекала цікава програма перебування в нашій місцевості.

Педагоги нашої школи працюють над вихованням в учнів свідомої дисципліни і культури поведінки на основі відродження національних традицій українського народу.

 

директор школи Мазурик І.І.


НАША АДРЕСА: с. Поториця,
Сокальський район
Львівська обл.,

 

В музеї-світлиці


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:37, 20 лютого 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464