** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

БУТ
Дивосвіт Дитячо – молодіжна газета
Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

Круглий стіл "Особливості підліткового віку"

З 20 по 25 грудня 2004р. у Сокальському Будинку учнівської творчості проходив тиждень правових знань.

21 грудня відбувся „круглий стіл" гуртківців-журналістів на чолі з керівником гуртка „Юний журналіст" О.М. Черешневським. Гуртківці обговорювали особливості підліткового віку, можливість досягнення кожною людиною щастя, свою участь у процесах демократизації школи. Обговорювали також питання про шкідливий вплив куріння, алкоголізму та наркоманії.

Надія Лещук виступила з промовами на тему „Забезпечення душевної гармонії та щастя кожної людини" і „Чи варто починати?" (про шкідливість тютюну, алкоголю та наркотиків). У першій з них вона наголошує на тому, що справжнє щастя - це вміння любити життя і людей, вміння віддавати свої сили, своє душевне тепло людям. Людині душевний спокій може забезпечити безкорислива творча праця заради дружби та вірності. Підсумовуючи цю промову, Н.Лещук зазначає, що наше життя завжди повинно бути боротьбою за високі ідеали, за ствердження в собі людини. Ось тоді можна відчути душевну гармонію і щастя.

Виступаючи по питанню шкідливості куріння, алкоголізму та наркоманії, Надія зазначила те, що в юнаків і дівчат, які курять, порушується дихальна функція легенів. Курці-підлітки частіше страждають і на простудні захворювання. Крім того, при палінні негативні зміни відбуваються також у статевій сфері. Вживання алкоголю послаблює координацію підлітків, погіршує пам'ять, викликає блювоту та затьмарення свідомості. У тих, хто приймає наркотики, спостерігаються провали в пам'яті та галюцинації.

Катерина Фабіровська ознайомила всіх гуртківців із виступом „Демократія починається зі школи". В ньому наголошується, що самоврядування у школі - це особливий спосіб організації життя учнівського колективу, який реалізується у залученні всіх його членів до планування, організації та контролю за навчальною та іншими видами діяльності у стінах школи. Закінчуючи промову, К.Фабіровська зазначила, що чверть населення нашої країни становить молодь, і саме від неї залежить майбутнє нашої держави, бо через 10-15 років саме молоді люди, які навчаються нині в школах, інститутах або ще зовсім малі, посядуть найвищі адміністративні та державні посади.

 

Катерина Урбан,
член редколегії газети „Дивосвіт "
«Дивосвіт»

 

поезії
наша фотогалерея

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:28, 16 лютого 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464