** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

БУТ
Дивосвіт Дитячо – молодіжна газета
Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

Я хочу бути журналістом

Кожен випускник, який сьогодні закінчує школу, стає перед вибором: куди далі, як вибрати правильну дорогу і не помилитися? Наступного року і мені доведеться опинитися на роздоріжжі сотень світових шляхів, але я вже чітко визначила, яким піду. Буду шукати свою долю у нелегкій та виснажливій професії журналіста. Саме цього я прагну і в цій галузі зможу принести найбільшу користь суспільству.

"Чому саме журналістика?" - питають мене рідні, друзі, знайомі, не розуміючи мого хворобливого ентузіазму. А тому, що не збираюся сидіти, склавши руки, і чекати кращої долі, хочу чогось таки досягти у своєму житті. Мрію стати охоронцем суспільної думки, щоб приносити людям користь та допомагати їм, висвітлювати проблеми і доносити їх до влади. Зрештою, саме засоби масової інформації диктують правила, за якими живе суспільство, вони є духовними провідниками народу. Якщо дуже захотіти та зібрати всі сили, то і суспільне русло можна повернути в інший бік.

А ще мені остогидла ця сіра та сумна рутина за вік ном. Мені набридло жити (точніше бачити, як живуть інші), в поставлених владою та і самим суспільством рамках, мирно чекаючи кращої долі. Я так не хочу! Хочу подорожувати, спілкуватися з різними людьми, бачити їхній спосіб життя, бо, як сказав колись Антуан де Сент-Екзюпері: "Єдина справжня розкіш - це розкіш людського спілкування."

Звісно, щоб досягти усіх цих цілей, необхідно сумлінно та невпинно навчатися, працювати. В першу чергу, маю намір поступити до університету, куди, звісно, будь-кого не беруть. Зроблю все можливе і неможливе, щоб досягти свого.

Неможливо пройти крізь вогонь, не обпікшись, але я готова до всього, вірю в свої сили і надіюсь, що втілю мрію у життя!

 

Надія ЛЕЩУК,
учениця 10-Б класу СЗШ І-Шст. №3 м. Сокаля
«Дивосвіт» травень 2004 №5(9)

 

поезії
наша фотогалерея

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:49, 22 січня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464