** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

БУТ
Дивосвіт Дитячо – молодіжна газета
Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ :: Дивосвіт

Мої симпатії та антипатії

Сучасне телебачення - надзвичайно багате і вражає своєю гаммою. Палітра телепередач може задовольнити будь-який смак та уподобання. Перегляд різноманітних шоу, фільмів та телесеріалів став невід'ємною частиною нашого повсякдення. "Інтер" та "Новий канал" — мої найулюбленіші телеканали. По "Новому" я дивлюся серіали "Буремний шлях" та "Комісар Рекс". У першому серіалі показано життя підлітків у школі-інтернаті. А поруч-самостійне існування однолітків і їхні стосунки з батьками. На "буремному шляху учнів зустрічаються різноманітні проблеми та труднощі, які вони вирішують самі або за допомогою батьків. У фільмі висвітлюють відносини між підлітками, вміння підтримати і допомогти один одному. Дивлячись на молодих людей з серіалу, можна знайти вирішення і власних проблем. Фільм "Комісар Рекс" показує дружбу людини та тварини. Цю дружбу можна назвати справжньою, тому що, як ви знаєте, тварини не вміють лицемірити. Друзі та напарники підтримують один одного та разом борються проти злочинності. Хочу відзначити, що сюжет кожної серії винятково цікавий та неповторний. Дивлячись розслідування Алекса та Рекса, мимоволі стаєш героєм цього телесеріалу. Я вже вдруге дивлюся цей фільм, але всеодно з нетерпінням чекаю наступної серії і разом з героями працюю над розв'язкою сьогоднішньої пригоди.

На каналі "Інтер" нещодавно завершився новий серіал "Дільниця". Головним героєм є лейтенант Кравцов, роль якого грає Сергій Безруков - один з моїх найулюбленіших кінозірок. У цій кінострічці його зі столиці направили працювати дільничим в малесеньке село. Він нагадує тутешнім жителям, що закон існує. Герой ставиться досить серйозно до свого обов'язку. Він хороший спеціаліст у своїй галузі, добра, чуйна й освічена людина, яку шанують та поважають. Переглядаючи цей серіал, - відпочивала. У ньому дуже багато кумедних сцен. Одночасно переживала за героїв і не могла стриматися від добродушного сміху.

Я не дивлюся мексиканських "мильних" опер. Інколи сядеш з бабусею переглянути серію її улюбленої мелодрами, і вже на перших хвилинах починаєш засинати. Вони всі зняті за одним сценарієм і можна, переглянувши одну серію, наперед передбачити закінчення.

Коли б я була кінорежисером, то постаралася б витягнути вітчизняний кінематограф з прірви занепаду. Зняла б фільм про українських старшокласників, тому що школа - це золотий період життя, і кожен день в школі - вже нова серія. Я не придумувала б ніякого нашестя НЛО, чи загадкового зникнення половини міста, а просто показала б цікаве реальне життя. Скільки комедій, детективів та мелодрам можна побачити в школі навіть за один день!

 

Наталія ІВАНЕЦЬ,
учениця 10-А класу СЗШ 1-Ш ст. №З м.Сокаля
«Дивосвіт» травень 2004 №5(9)

 

поезії
наша фотогалерея

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:20, 16 січня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464