** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ ::


"Будинок учнівської творчості"

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: БУТ ::

 

Сокальський БУТ відомий своїми значними досягненнями на різноманітних міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних конкурсах. Неодноразово гуртківці ставали призерами на різних конкурсах усіх рівнів. Велика заслуга у цих досягненнях належить педагогічному колективу Сокальського Будинку учнівської творчості на чолі з директором Марією Зіновіївною Поліщук.

Діти у Сокальському БУТ мають можливість займатися на різноманітних гуртках: хореографії, вокальному, драматичному, театральному, літературно-мистецькому, художнього слова, юного журналіста, туристично-краєзнавчому, «Етнології», кераміки, малювання, «Оберіг», української народної вишивки, бісероплетіння, крою та шиття, ткацтва, в’язання, витинанки, «Що? Де? Коли?» та інших.

У цьому навчальному році обов’язково треба відзначити вихованців туристично-краєзнавчого гуртка (керівник Черешневський О. М.)

Сам керівник гуртка зайняв перше місце в районному та третє в обласному конкурсі на кращий методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики, а вихованка туристично-краєзнавчого гуртка Ольга Когут перемогла в районному та була однією з кращих в обласному конкурсі «Краса і біль України». Команда туристично-краєзнавчого гуртка на чолі з керівником гуртка взяла участь, як представник Сокальщини, у сходженні на гору Ключ і в обласному конкурсі авторських стрілецьких поезій.

Дуже добре себе зарекомендували цього року також вихованці гуртка «Юний журналіст» (керівник Черешневський О.М.).Ольга Когут узяла участь в сьомому міжнародному конкурсі учнівських та студентських робіт з прав людини. Оля також відзначилася у номінації «Журналістика» районного та обласного конкурсів «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Шестеро вихованок гуртка «Юний журналіст» - Мар'яна Мацюк, Тетяна Голянич, Христина Шоп’як, Уляна Семчук, Уляна Пидляк і Оксана Криштоф взяли участь у VI Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Дівочий світ – 2006», тема «Лист українським чоловікам».

Мар'яна Мацюк стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу «Дівочий світ – 2006» у Харкові, в якому взяли участь 30 дівчат-старшокласниць із різних регіонів України. Під час фіналу відбувся тренінг і співбесіда, де виявили лідерський потенціал учасниць конкурсу, визначили аналітичні та творчі здібності кожної фіналістки.

Приємно, що в число десяти переможців шостого Всеукраїнського конкурсу «Дівочий світ – 2006» ввійшла і Мар'яна Мацюк (усього у цьому всеукраїнському конкурсі брало участь понад 800 учасниць).

2 березня відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!». Потрібно відзначити вихованців гуртків образотворчого мистецтва (керівники – Поліщук М. З. і Ровецька О. О. ), «Кераміка» (керівник – Джогола І. В.), витинанки (керівник – Сумбаєва О. Б.).

Павлик Лілія завоювала перше місце в номінації «Малярство на склі», Шпатух Максим і Луцась Ірина зайняли 2-гі місця в номінації «Батик», Ловецька Анастасія завоювала 3-тє місце в номінації «Скульптура». Також були присуджені заохочувальні премії в номінації «Скульптура», 2 дипломи «За високий рівень майстерності» в номінаціях «Живопис», «Графіка», 4 дипломи «За високий рівень майстерності» в номінації «Витинанка».

15 березня відбулася районна виставка-конкурс «Природа і фантазія». Марчук Софія завоювала перше місце в номінації «Аранжування та флористика» (керівник О. В. Багрій). Гуртківці гуртка «Витинанка» (керівник – Сумбаєва О. Б.) зайняли перше місце в номінації «Витинанка». Гуртківці гуртка «Бісероплетіння» (керівник Смаль А. В.) зайняли перше місце в номінації «Бісероплетіння». Войтович Вікторія завоювала перше місце в номінації «Гончарство» (керівник Джогола І. В.), а Ровецька Анастасія – 2-ге місце в номінації «Писанкарство» (керівник Ровецька О. О.)

Обов’язково відзначимо перше місце керівника гуртка витинанки Сумбаєвої О. Б. в обласному турі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Творча робота Оксани Богданівни в числі 4-х кращих робіт у області стала учасником заключного всеукраїнського конкурсу, у місті Києві.

Вихованець літературно-мистецького гуртка Павло Осос (керівник Конарська Т.С.) зайняв перше місце на Всеукраїнському міжнаціональному фестивалі «Українська родина – 2006» в номінації «Розмовний жанр». Павло завоював також перше місце в районному і взяв участь в обласному конкурсі «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» (номінація «Поезія»).

Оксана Криштоф
член редколегії
гурток “Юний журналіст”
«Дивосвіт» березень - квітень 2006 №6-7()

Наша адреса:
80000 м. Сокаль вул.Шашкевича, 74
(03257) 2-22-13

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:36, 20 лютого 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464