** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.12.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    31 грудень 2009 року

Пошук в новинах   

культура

  

Л.Коваль, організатор концерту
Л.Коваль, організатор концерту
Нещодавно в  Сокальській дитячій школі мистецтв  ім. Віктора Матюка відбувся урочистий  концерт  з нагоди  ювілею двох видатних українських галицьких композиторів 130 - річчя від дня народження Станіслава Людкевича , та 100 - річчя від дня народження Анатолія Кос-Анатольського. Музика цих композиторів завжди викликає особливу зацікавленість слухачів. З творчістю композиторів слухачів ознайомила викладач  Леся Коваль., вона на розповіла про творчі здобутки композиторів, їх життєвий шлях  та громадську  діяльність

В концертній програмі прозвучали вокальні, хорові та інструментальні твори композиторів у виконанні учнів та викладачів школи.

  
М. Босяк
М. Босяк
Учні другого класу виконали пісні А. Кос-Анатольського «Саночки - санчата» і «Помідорчик» ( керівник М. Дубик, концертмейстер О. Ващук)

 Учні третього класу виконали пісню А. Кос - Анатольського «Новорічний дід»  (керівник М. Дубик, концертмейстер Г. Казанцева).

І.Грабова
І.Грабова
Романс С. Людкевича на слова Л. Грабовського «До соловейка» виконала викладач сольного співу Ірина Грабова (концертмейстер Х. Пивоварчук).

 Прозвучали два солоспіви А. Кос-Анатольського  «Ой ти дівчино з горіха зерня» на слова І. Франка у  виконанні учня 1 класу Михальчука  Назара,  та «Голочка» на слова І. Кульської  у виконанні  учениці 6  класу Горбань Галини (концертмейстер О. Знак).

 
В.Знак
В.Знак
Українську народну пісню «Прилітай, прилітай» в обробці С. Людкевича виконала учениця  3 кл, (клас скрипки Босяк Марта (концертмейстер Л. Куць). «Новорічну пісню» А. Кос-Анатольського виконала учениця 6кл, (класу скрипки) Фарина Любов (концертмейстер М. Копистенська).

Л.Фарина
Л.Фарина
  У виконанні Новосад Ірини учениці 5 кл, ( клас фортепіано) прозвучала «Старовинна пісня» С. Людкевича. У виконанні Ганни Михайлюк учениці 6 кл,   (класу фортепіано) прозвучала п’єса «Сині гори» А. Кос-Анатольського.

Г.Горбань
Г.Горбань
  З цікавою програмою в  концерті виступив гість зі Львова , учень 8 кл, ( клас фортепіано) Львівської середньої спеціальної школи- інтернат ім. Соломії Крушельницької Віталій Знак, який виконав твори А Кос-Анатольського «Катакомби» і «Слава не поляже»


 
учні 2 кл
учні 2 кл
На завершення концерту прозвучав хоровий твір А. Кос-Анатольського «Учітися, брати мої» у виконанні хору хлопчиків та юнаків школи (керівник Л. Капелусь,  концертмейстер О. Знак).


хор хлопчиків та юнаків
хор хлопчиків та юнаків
Концерт пройшов з великим успіхом. Від цього  змістовного цікавого концерту  у кожного слухача залишилась у душі музика, що  світлим спомином  буде нагадувати їм про вишуканих й неповторних майстрів  українського  музичного мистецтва

  Анатолія  КОС-АНАТОЛЬСЬКОГО та Станіслава ЛЮДКЕВИЧА!

 

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:50, 1 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567