** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.03.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    30 березень 2009 року

Пошук в новинах   

культура

Нещодавно в м.Львові відбувся обласний конкурс скрипалів серед учнів старших класів мистецьких шкіл області. На доброму професійному  рівні виступили на конкурсі  юні скрипалі з Сокаля. Сокальську школу мистецтв ім.Віктора Матюка на ньому представляли учениця 7 класу Гумен Галина, клас викладача Ольги Крикавської, концертмейстер Олена Знак, та учениця 5 класу Зубенко Оксана , клас викладача Оксани Головчук, концертмейстер Олена Знак.Зубенко Оксана  стала  переможцем  і була відзначена дипломом  за 3 місце .


^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

бандуристка Шишка Іванна
бандуристка Шишка Іванна

В  м. Дрогобичі   відбувся  Другий Всеукраїнський  конкурс гри на народних інструментах імені А. Онуфрієнка. З  різних куточків  України на конкурс  приїхало понад 600 учасників, які виступали в різних номінаціях.

Сокальську школу мистецтв ім.В.Матюка на конкурсі представляла  обдарована і  талановита   бандуристка, учениця 3 класу Шишка Іванна, клас викладачів  Надіїї Кузій ( бандура) та Олександри Капелусь (сольний спів).

Іванна виступила в номінаціїї бандуристи - вокалісти. В її виконанні прозвучали  твори: "Калинова пісня", муз.Г.Васіної, сл.А.Листопад, Варіації на 2 українські теми К.Новацького, українська народна пісня "Час, додому час" в обробці О.Спендіарова. Іванна показала високий рівень професійної виконавської  майстерності і стала переможцем- лауреатом 2 преміїї.


^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:37, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567