** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.12.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    29 грудень 2018 року

Пошук в новинах   

влада

У 2019 році Сокальщина отримає 4 спортивні майданчики в межах обласної програми
У 2019 році Сокальщина отримає 4 спортивні майданчики в межах обласної програми

У 2019 році Сокальщина отримає 4 спортивні майданчики в межах обласної програми

28 грудня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду по питанню встановлення спортивних майданчиків на теренах Сокальського району. В роботі наради взяли участь депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, завідувач Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл»  Володимир Пограничний та начальник відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яна Копейка.

Згідно з обласною програмою «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» Сокальський район отримає 2 тренажерних майданчики і 2 майданчики із штучним покриттям. Окрім того, відповідно до аналогічної районної програми у 2019 році також буде можливість в районі встановити ще 3 спортивні майданчики.

Учасники наради розглянули можливість облаштування таких спортивних споруд, особливу увагу звертаючи на місцеві ради, де взагалі немає місць для спортивного дозвілля. В результаті було вирішено, що в рамках обласної програми буде запропоновано встановити майданчики в Сокалі, Волиці, Межиріччі та Варяжі, при умові виділення спіфінансування місцевими радами. В межах районної програми пропонуватиметься створити умови для масового залучення населення до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі в селах Хлівчани, Домашів та Карів.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

 Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки
Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки

В Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки

В Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки. У сесійній залі Сокальської районної ради напередодні Нового року їх урочисто вручили Володимиру Юзві, Ілоні Сачук і мамі-опікунці Євгенії Плетінці.

Привітання з нагоди визначної події в житті дітей і їх опікунів висловили голова Сокальської РДА Роман Токай, його заступник Микола Поліщук, заступник голови райради Василь Бойко, депутат Львівської облради Сергій Касян, начальник служби у справах дітей і молоді Галина Федаш, благословив добру справу настоятель храму святих апостолів Петра і Павла в Сокалі о. Ярослав Кащук.

Нагадаємо, 3 квартири і будинок придбані коштом районного і обласного бюджетів по програмі забезпечення житлом дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківської опіки та дітям з їх числа. В цілому вартість помешкань складає майже 3 млн грн. – близько 2 млн. – з районного, і майже 750 тис. грн. – обласного бюджету.

На урочистість не зміг прибути ще один власник квартири – Павло Максимець, колишній вихованець Червоноградського інтернату, відтак зараз військовий-доброволець, котрий пройшов горнило російсько-української війни.

^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

створення стадіону
створення стадіону

У Свитазівській сільській раді обговорили детального плану території, виділеної с. р., для створення стадіону.

В середу, 26 грудня, у приміщенні Свитазівської сільської ради відбулося громадське слухання детального плану території, виділеної с. р., для створення стадіону.
До слова, ще з початку 2018-го ми повільно, але впевнено просуваємо справу вперед.  У попередній статті на тему створення стадіону, наша команда була на стадії виготовлення документів та обговорення усіх можливих варіантів підготовки землі для майбутнього футбольного поля. На слуханні представник архітектурно-планувального бюро Тетяна Дідик розповіла про детальний план майбутнього поля з усіма можливими його вдосконаленнями.
Основа для формування стадіону - це проведення гідромеліораційних робіт, в нашому випадку осушення території у виділених місцях. Для цього, звичайно, мають бути залучені усі можливі ресурси. (Детальний план майбутнього стадіону та прилеглих територій можна розглянути на прикріплених світлинах).
Щодо подальших наших кроків та планів ми, звичайно, будемо інформувати. Виносимо подяку усім причетним та небайдужим, хто долучається словом або ділом. Попереду ще багато роботи, але поступово ми матимемо бажаний результат. Звичайно, надіємось на всебічну підтримку від сільської та районної рад та усіх небайдужих і самі будемо робити все необхідне. Адже, все це має благу мету.

У Свитазівській сільській раді обговорили детального плану території, виділеної с. р., для створення стадіону.
У Свитазівській сільській раді обговорили детального плану території, виділеної с. р., для створення стадіону.

Зазначимо, що для нас особливі всі гості і вболівальники. Кожен, хто приходить до нашого стадіону сам або з сім`єю і дітками. Ми не заперечуємо, що футбол - це емоційний спорт, але ми заперечуємо, що спортом можна пожертвувати заради нездорових забав. Тому безмежно і вкотре дякуємо усім, хто об`єднується навколо футбольних полів на відкриттях, на поєдинках, на тренуваннях. Наша організація займається спортом у всіх його проявах. Ми залучаємо дітей і молодь до здорового способу життя і робимо все для того, щоб їм було де побігати, пограти, поспілкуватися.
Кожен повинен бути зацікавленим в тому, щоб зробити добре діло, а об’єднавшись можна добитись всього.
«Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В`ячеслав Липинський).

Інформація взята з сторінки Свитазів Спортивний Клубу ФБ

^

дописувач_
***

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:29, 4 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464