** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.08.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    29 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

анонс

28 серпня о 12. 00 год. пройде проща в Корчмині.

28 серпня о 12. 00 год. пройде проща в Корчмині.
28 серпня о 12. 00 год. пройде проща в Корчмині.

Проща в Корчмині має вікову історію. Мешканці з белжчини та навколишніх регіонів приходили до цього місця на молитву з середини ХІХ століття аж до 1951 року, допоки село не розділив українсько-польський кордон. Церква опинилася на польському боці на відстані 500 метрів від кордону, а каплиця на місці явлення Матері Божої і чудодійне джерело - на українській стороні поруч з прикордонною смугою.

Давню традицію молитися в святомі місці жителі прикордоння відновили відразу з часу здобуття Україною незалежності. Згодом, у 2004 році вперше було відкрито кордон для спільної молитви українців і поляків. З того часу щорічно на території розділеного державними кордонами села Корчмин (Польща, Люблінське воєводство) і Стаївка (Україна, Львівська область) проводяться транскордонні зустрічі, а в їх рамках – молитовна проща біля чудотворного джерела у місці явлення Матері Божої та з нагоди празника Успіння Пресвятої Богородиці. Перебуваючи на одній з таких молитв Блаженніший Архієпископ Любомир Гузар дав благословення корчминській прощі.

Актуальним девізом цьогорічної молитви є спільне розуміння українцями і поляками того, що сучасна «Європа дихає двома легенями».

^

дописувач_
***

суспільство

Сокальський район визнано одним з лідерів за усі хвилі мобілізації.

27 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко взяв участь у нараді голови облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради обговорювалися наступні питання: про хід жнив у Львівській області; про підсумки шостої хвилі мобілізації; про результати щомісячної оцінки районів та міст обласного значення станом на 01.08.2015 р.; про стан підготовки до опалювального сезону 2015/16 року об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери. Сокальський район був відзначений як один з лідерів за усі хвилі мобілізації.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:53, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464