** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.07.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    29 липень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

На колегії слухали доповіді та приймали рішення
На колегії слухали доповіді та приймали рішення

На колегії слухали доповіді та приймали рішення

У п’ятницю, 28 липня, на черговій колегії райдержадміністрації, яку провели голова Сокальської районної державної адміністрації Роман Токай та голова Сокальської районної ради Микола Пасько, розглядалось чотири питання:

– про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2017 року.

– захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилиися в складних життєвих обставинах.

– про підсумки проведення призову на строкову військову службу та відбору громадян України на військову службу за контрактом.

– про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за перше півріччя 2017 року.

Для всестороннього розгляду кожного питання запросили осіб, котрі відповідають чи стикаються з тією чи іншою ділянкою роботи, а саме: начальника фінансового управління Сокальської РДА Галину Леонову, начальника служби у справах дітей Сокальської РДА Галину Федаш, начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи за запобігання і виявлення корупції апарату Сокальської РДА Остапа Величко, військового комісара Сокальського РВК Миколу Лисака, головного спеціаліста загального відділе апарату Сокальської РДА Галину Васьків. Звернення громадян, які надійшли до Сокальської райдержадміністрації за перше півріччя 2017 року доповідала провідний спеціаліст загального відділу апарату Сокальської РДА Наталія Кіселик.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

освіта

Сокальську гімназію перейменують
Сокальську гімназію перейменують

Сокальську гімназію перейменують

У середу, 26 липня, на ХХ позачерговій сесії Сокальської районної ради депутати розглядали питання про перейменування Сокальської гімназії ім.Олега Романіва.

Як повідомив у своєму виступі Роман Монастирський, у зв`язку із реформою, яка очікується, необхідно думати про підсилення таких навчальних закладів. А для того, щоб гімназія уже цього року могла набрати учнів у 1 клас проектом рішення пропонувалось перейменувати заклад в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступенів – гімназія» імені Олега Романіва. Він повідомив, що за основу взято програму "Інтелект України", яка цього року успішно запроваджена (і доказано її переваги над іншими програмами) на базі ЗШ І-ІІІ ст.№4. Проблем із освоєнням коштів, про які говорилось на попередній сесії, не буде. Перейменують заклад з 1 вересня.

Отож, 29 голосами депутати підтримали даний проект рішення і уже майже за місяць в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступенів – гімназія» імені Олега Романіва прийде навчатись майже три десятка першачків.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

затвердження тарифів на послуги водопостачання
затвердження тарифів на послуги водопостачання

"Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів по МКП "Сокальводоканал"

Розглянувши клопотання МКП "Сокальводоканал" та відповідні розрахунки згідно Постанови КМУ №869 від 1.06.2011 р. "Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання , водовідведення та очистку стоків", виконком Сокальської міської ради, - ВИРІШІВ:

1. Затвердити і ввести в дію тарифи на послуги водопостачання та водовідведення Сокальському міському КП водопровідно-каналізаційного господарства для наступних категорій споживачів.

2. Розрахунки з МКП "Сокальтеплоенерго" проводити згідно з тарифами, встановленими для населення.

3. Розрахунки з релігійними організаціяии проводити за тарифами встановленими для населення.

Матеріал взято з часопису "Голос з-над Бугу" №66-67 від 27 липня 2017

^

дописувач_
***

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:32, 12 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464