** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.12.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 грудень 2018 року

Пошук в новинах   

влада

Голова Сокальської районної ради підбив підсумки 2018 року
Голова Сокальської районної ради підбив підсумки 2018 року

Голова Сокальської районної ради підбив підсумки 2018 року

26 грудня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів прес-конференцію для районних ЗМІ. У розмові із журналістами очільник району підбив підсумки 2018 року, окреслив плани на 2019 рік.

Для Сокальського району 2018 рік був одним зі найуспішніших у фінансовому плані. Кошти районного бюджету спрямовувались не лише на  фінансування захищених статей витрат – на оплату праці, енергоносіїв, видатки на харчування, медикаменти та ін.. Також були скеровані понад 51 млн 857 тис.грн на зміцнення матеріально-технічної бази та розвиток галузей освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури. Цього року вперше були повністю виконані і профінансовані всі заплановані заходи в межах районної програми «Дороги Сокальщини». На ці потреби загалом було виділено 19 млн 400 тис.грн.

14 млн 068 тис.грн було скеровано на розвиток освітньої галузі: проведено капітальні ремонти, придбано необхідне обладнання. Згідно з новим законом «Про освіту» повністю змінилась система управління навчальними закладами і була створена нова комунальна установа «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району». Як результат – новий підхід до процедури закупівель та значна економія бюджетних коштів, в межах 14 млн. грн.. Повністю була реалізована програма «Нова українська школа».

У цьому році медична галузь Сокальського району, серед інших районів Львівщини, стала переможцем найбільшої кількості мікропроектів. Також було відкрито нове відділення водолікування, відновились роботи за кошти «Кіотського протоколу» по утепленню фасаду районної поліклініки. Через те, що держава не виділила достатнє фінансування Програми із забезпечення безкоштовним інсуліном хворих на цукровий діабет, Сокальська районна рада прийняла рішення і скерувала кошти з районного бюджету, для придбання інсуліну. Таким чином було вирішено життєво важливе питання для інсулінозалежних людей. У 2019 році планується розширити мережу медичних установ району. В селах Волсвин та Волиця будуть збудовані сучасні амбулаторії.

Сокальщина приступила до реалізації трьох міжнародних проектів в рамках Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Як результат, у 2019 році буде придбано сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги та медичне обладнання, відремонтовані три комунальні дороги в селах Гута, Забужжя та смт Жвирка, відкрито центр байдаркового туризму. Згідно з умовами Програми, 90% вартості покривається Європейським Союзом, решта 10% – з місцевих бюджетів чи інших джерел фінансування. У бюджеті Сокальського району на 2019 рік вже передбачені необхідні видатки.

Бездефіцитний бюджет на 2019 рік дозволив не лише забезпечити стабільну діяльність бюджетних установ, а також з грудня 2018 року розпочати фінансування 17 загальнорайонних програм. Також районна рада буде і надалі підтримувати ініціативні громади, які братимуть участь в обласному конкурсі мікропроектів, пообіцяв Микола Пасько.

Також в планах на наступний рік – завершення робіт на двох довгобудах: дитячий садок в селі Сілець та басейн в Сокальській загальноосвітній санаторній школі – інтернат. Проведення ремонту кінотеатру в місті Сокаль, створення національного природного парку.

На завершення розмови голова Сокальської районної ради привітав громаду Сокальщини із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим і побажав усім, аби 2019 рік приніс Україні довгоочікувану перемогу та мир.


^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

влада

Про припинення пілотного проекту в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув»
Про припинення пілотного проекту в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув»

Про припинення пілотного проекту в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув»

На виконання розпорядження Адміністрації Держприкордонслужби України від 18.12.2018 року «Щодо припинення польською сторною пілотного проекту в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» з 31 грудня 2018 року завершується пропуск через державний кордон України осіб у пішому порядку у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Сокальська поліція посилить патрулювання у свята
Сокальська поліція посилить патрулювання у свята

Сокальська поліція посилить патрулювання у свята

Сокальське відділення поліції посилить патрулювання у новорічно-різдвяні свята. Про це Радіо «Сокаль» розповів начальник сектору превенції патрульної поліції, майор поліції Олександр Сідельник.

За його словами, під час проведення масових заходів протягом новорічних свят правоохоронні органи району перебуватимуть у посиленому режимі, в такі святі більше людей залучаються до роботи. Патрулі стоятимуть у Сокалі та Великих мостах біля новорічних ялинок і в інших місцях по містах.

Посилена охорона публічного порядку буде і вдень першого січня під час відзначення 110-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери.

Майор поліції нагадує, що не варто зловживати алкогольними напоями, особливо це стосується молоді. За його словами чимало кримінальних і адміністративних правопорушень здійснюється в стані алкогольного сп’яніння.

Також, при нагоді, Олександр Сідельник нагадує про обережне поводження з піротехнічними засобами. Це стосується як дорослих, так і дітей. Основні правила поводження з піротехнікою: не пробуйте розбирати петарди і феєрверки, не купуйте піротехніку на стихійних ринках, з пошкодженою упаковкою, прострочені чи вологі. Виріб повинен мати сертифікат якості, читайте інструкцію перед застосуванням і не дозволяйте дітям гратися з феєрверками чи салютами. Тож будьте обережні у новорічні свята, бережіть себе та рідних!

^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:21, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464