** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.12.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Депутати Сокальської міської ради ухвалили рішення про заборону продажу товарів російського виробництва
Депутати Сокальської міської ради ухвалили рішення про заборону продажу товарів російського виробництва

Депутати Сокальської міської ради ухвалили рішення про заборону продажу товарів російського виробництва

Керуючись   Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України “Про санкції”, з метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності, а також запобігання порушенню і відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави можуть застосовуватися спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи, тому враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні в ході проведення антитерористичної операції (російсько-української загарбницької війни), міська  рада, вирішила:

*  Рекомендувати мешканцям міста Сокаля, та іншим небайдужим громадянам не купувати споживчих товарів вироблених у Росії та російського походження, а також отримувати послуги від державних та недержавних суб’єктів господарювання в тому числі і громадським організаціям на території міста Сокаля на час воєнних дій

* Звернутися до підприємців, підприємств та інших суб’єктів господарювання на території міста Сокаля з вимогою щодо заборони торгувати товарами, виробленими в Російській Федерації, або російського походження і знайти замінники цих споживчих товарів на період проведення антитерористичної операції.

* Направити до Верховної Ради України звернення про внесення пропозицій Раді національної безпеки і оборони України щодо заборони продажу товарів держави-агресора на території України на період проведення антитерористичної операції (звернення додається).

*Звернутися до Верховної Ради України з пропозицією щодо розроблення законодавчих актів, які забезпечать націоналізацію підприємств-монополістів, власниками яких є громадяни та суб’єкти господарювання Російської Федерації.

*  Виконавчому комітету Сокальської міської ради, разом з зацікавленими громадськими активістами провести відповідну роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств торгівлі всіх форм власності.

* Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; постійній комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики законності та правопорядку і секретарю міської ради О. Климчук, а організацію його виконання – Виконавчому комітету Сокальської міської ради.

^

Юлія Сорочук
_

влада

На сесії Сокальської міської ради було прийнято бюджет на 2016 рік

На сесії Сокальської міської ради було прийнято бюджет на 2016 рік
На сесії Сокальської міської ради було прийнято бюджет на 2016 рік

Наприкінці минулого тижня відбулася третя сесія сьомого скликання Сокальcької міської ради. Депутати розглянули 10 питань. Серед основних - про затвердження Плану соціально – економічного розвитку міста Сокаля та про  затвердження  бюджету  міста  Сокаля  на  2016  рік.

Враховуючи складну соціально-економічну ситуацію в країні, незадовільний стан дорожнього покриття у місті, необхідність диверсифікації джерел енергії, пропозиції комунальних підприємств міста, дитячих дошкільних закладів, депутатського корпусу народні обранці затвердили план соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік. Основними пріоритетами на 2016 рік згідно якого є:

-Ремонт доріг та тротуарів міста;

-Вирішення першочергових проблемних питань ДНЗ міста;

-Реконструкція галереї очисних споруд та каналізаційно-насосної станції;

-Закриття котельні по вул.Стуса та будівництво індивідуальної котельні для ДНЗ №9;

-Відключення від центрального теплопостачання та встановлення електричного обігріву приміщень міграційної служби та Сокальського районного військового комісаріату;

-Вирішення першочергових проблем багатоквартирних будинків та районів приватної забудови;

-Благоустрій міста;

-У разі перевиконання бюджету дофінансувати частину незавершених робіт,а саме - ремонт пл.Січових Стрільців, приміщення міської ради, між будинкових проїздів, будівництво стадіону в центральному міському парку, встановлення дитячих майданчиків, будівництво пам’ятника Небесній Сотні та Героям АТО, заміна труб зовнішнього газопостачання, поточний ремонт покрівель будинків у місті.

На сесії, також, було прийнято рішення вилучити із господарського відання  КП «Сокальтеплокомуненерго»  та передати на баланс Виконавчого комітету  Сокальськоої  міської ради  автомобіль ВАЗ 21099 2000 року випуску, первісною балансовою вартістю 32 394 грн, знос 31 934 грн, залишкова балансова вартість 460 грн.

Активне обговорення викликало питання про  затвердження  бюджету  міста  Сокаля  на  2016  рік. Після тривалого обговорення депутати таки прийняли рішення установити загальний обсяг доходів місцевого бюджету на 2016 рік у сумі 28 116 880 грн.

Наступними народні обранці розглянули земельні питання: про встановлення % ставки на орендовані земельні ділянки; про надання дозволу на поновлення договорів оренди; про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, технічної документації щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва та ведення ОСГ, для будівництва гаражів;про затвердження проектів землеустрою, технічної документації щодо відведення земельних ділянок та розглянули заявки по земельних питаннях.

Наприкінці сесії було розглянуте звернення депутата Шклянки щодо заборони продажу товарів російського виробництва.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Мер міста відповів на коментарі сокальчан щодо головної ялинки міста
Мер міста відповів на коментарі сокальчан щодо головної ялинки міста

Мер міста відповів на коментарі сокальчан щодо головної ялинки міста

В соціальних мережах вже декілька днів сокальчани активно обговорюють головну ялинку міста. На коментарі людей відреагував мер міста Сокаля Вадим Кондратюк:

«Жодної гривні з бюджету на нашу ялинку не було виділено тому що на це не було передбачено й гривні!!! А дерево такої висоти коштувало б від 5-7 тис.грн.  Щодо прикрас... На ялинці є ті прикраси, які залишились від попередніх років. Цього року лише підприємець Андрій Гріх допоміг, а саме придбав 30 м ілюмінаційної стрічки. За що я йому дуже вдячний! Тепер підкажіть мені - хто зривав, крав і нищив прикраси на ялинці протягом попередніх років? Москалі? Не думаю...

Ялинка, яка встановлена на пл.Січових Стрільців росла на території ДНЗ №5 на відстані близько метра від стіни біля центрального входу. Її коріння пошкоджувало опалубку та фундамент дитячого садочка, а гілки пошкоджували покрівлю над входом - саме тому і виникла гостра необхідність її зрізати. Ви також уявіть собі що могло б трапитись, якби не дай бог вона впала на садочок??? Я вважаю, що рішення щодо зрізки саме цього дерева було правильним.

Нашвидкоруч готувати каркас і робити штучну ялинку??? Це неправильно... Через те, що коштів на це не було передбачено у бюджеті 2015 року, як і на прикраси. Та й ставити добре не перевірений каркас, який може впасти на людей також не надто обдуманий вчинок.

Cаме тому було вирішено встановити таку ялинку з днз №5. У2016 році будемо розглядати 2 можливості:

1. садити в лютому місяці нову живу ялинку висотою до 7 метрів і якщо вона прийметься, вирощувати її як ялинку міську, використовувати для новорічних святкувань;

2. замовити і виготовити каркас, для того, щоб надалі використовувати його для облаштування новорічної ялинки.

Ну і, звичайно, будемо передбачати можливість придбання ілюмінацій та прикрас для ялинки.»

У своєму коментарі Вадим Іванович також зазначив, що підтримує ідею флешмобу, яку напередодні в фейсбуці запропонувала депутат міської ради Мар’яна Климців: «до 31 в нас ще є час. Робимо іграшки розміром: 10*20, 20*30, 30*40 в синьо-жовтих кольорах. Це можуть бути просто коробки у вигляді подарунка, фігури з фанери помальовані в синій або жовтий колір ( дзвіночок, тризуб, гном тощо). 31 грудня об 11 годині збираємось біля ялинки і прикрашаємо її.»

А ще, мер  попросив мешканців проявити свою громадянську позицію, і у випадку, коли ви будете свідками того, що нищаться прикраси, огорожа чи  ялинка  не будьте байдужими!

 

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:54, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464