** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.11.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 листопад 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...

А поліція як завжди нічого не бачить...

Неодноразово порушувалось питання  депутатом міської ради Юрієм  Товарянським про правомірність заїзду автотранспортних засобів з перехрестя вулиць Тартаківська та Шашкевича до продуктового магазину. Говорили про це і на сесії Сокальської міської ради...Заступник міського голови  п.Марчук обіцяв депутатам, що бордюри, які поклало ПП "Сантехмонтаж" будуть встановлені відповідно до проекту. Таким чином, не буде створюватися аварійна ситуація, а пішоходи зможуть вільно рухатися тротуаром і переходити дорогу у відповідному місці. 

А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...

Було звернення і до правоохоронних органів. Однак, поліція як завжди нічого не бачить...

В п`ятницю,  приблизно за дві години, я бачила двох таких паркувальників. Один з водіїв, коли побачив що я фотографую, вступив зі мною в діалог: "Ну ви, пані, собі гоните. А як я маю товар розвантажувати? Дверей в магазин ззаду будівлі немає".

Окрім водіїв з товаром,  на перехресті багато паркується і тих, яким терміново потрібно в магазин. І я не вірю, що патруль, який має патрулювати містом, їх не бачить.

Додаю лише кілька фотодоказів

А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...
А поліція як завжди нічого не бачить...

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

До 1 січня 2018 року релігійні неприбуткові організації повинні оновити установчі документи

22 листопада начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталя Жолудєва провела брифінг для місцевих ЗМІ  на тему «Неприбуткові організації». В його ході вона зупинилась на тому, що вступив у дію новий порядок ведення реєстру неприбуткових установ, включення та виключення їх до реєстру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів.

Зазначеними змінами передбачено, зокрема, що неприбуткові організації, зобов’язані були до 1 липня 2017 року привести свої документи у відповідність до норм чинного законодавства та в цей же строк подати копії таких документів контролюючому органу. Неприбуткові організації, які у зазначений строк не привели свої установчі документи у відповідність із вимогами Податкового кодексу України та не надали копії таких документів, виключаються контролюючим органом з Реєстру.

Тепер аналогічна ситуація чекає на релігійні організації. До 1 січня 2018 року вони повинні  привести свої установчі документи у відповідність та надати їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 січня 2018 року. Неприбуткові організації, які у зазначений строк цього не зробили, виключаються контролюючим органом з Реєстру і будуть вважатись платником податку на прибуток на загальних підставах.

Зазначимо, що в Сокальському районі зареєстровано 525 неприбуткових організацій. Серед них релігійних – 99 з яких вже 16 привели свої установчі документи відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Отож, ще раз наголошуємо, що всі релігійні організації до початку нового року повинні привести свої установчі документи у відповідність до норм чинного законодавства і подати їх в Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ за адресою місто Сокаль, вулиця Шептицького 40, центр обслуговування платників податків.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Консультує Міністр юстиції

Добрий день! Хочу спитати вас поради. Ми з чоловіком вже 2 роки не живемо разом, офіційно розлучені. Наш спільний син живе зі мною. Аліментів мій колишній не платить, слава Богу можемо нормально жити без допомоги. Єдина проблема – не можу з сином поїхати відпочити за кордон, бо його батько принципово не дає дозвіл. Чи можна якось вирішити це питання?

Які правила виїзду осіб, які не досягли 16-річного віку?

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за згодою обох батьків  та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку.

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі осіб, які уповноважені обома батьками, здійснюється за нотаріально посвідченою згодою обох батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.

Як отримати дозвіл на виїзд за кордон дитини?

Найкращим варіантом є добровільне отримання такого дозволу. Згода батьків на виїзд громадянина України, який не досяг 16-річного віку, за кордон оформляється у вигляді заяви, на якій справжність підпису батьків засвідчується нотаріально.

Для вчинення цієї нотаріальної дії можна звернутися до державної нотаріальної контори чи до приватного нотаріуса.

Якщо один з батьків принципово не хоче давати дозвіл?

За відсутності згоди одного з батьків виїзд дитини за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.

Позовна заява про надання дозволу на виїзд без згоди та супроводу одного з батьків подається в порядку цивільного судочинства до місцевого суду за зареєстрованим місцем проживанням або перебуванням відповідача.

За подання заяви особа сплачує судовий збір у розмірі, передбаченому статтею 4 Закону України «Про судовий збір».

Які документи для цього потрібні?

У позовній заяві повинно бути зазначено:

•       мета виїзду дитини за кордон (лікування, відпочинок, відвідування родичів тощо);

•       період перебування за кордоном дитини;

•       місце перебування (проживання) дитини за кордоном;

•       факт відмови другого з батьків у наданні згоди на виїзд дитини за кордон.

До позовної заяви необхідно додати також докази, що підтверджують викладені в заяві обставини. Так, документами, що підтверджують мету виїзду дитини за кордон можуть бути: довідка з лікувального закладу про те, що дитина потребує лікування за кордоном, туристична путівка, путівка в санаторій, запрошення від родичів тощо.

Зверніть увагу!

Міністерство юстиції розробило законопроект, який посилює відповідальність батьків, які ухиляються від сплати аліментів. Серед іншого, документом передбачається, що той із батьків, який не забезпечує свою дитину, а сума боргу перевищує 6 місяців, тимчасово втрачає право вирішувати питання виїзду дитини за кордон з тим із батьків, з ким дитина проживає, до погашення такої заборгованості.

Законопроект Верховна Рада розглянула і прийняла у І читанні. Нині триває підготовка до ІІ читання.

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

Сокальське бюро надання правової допомоги. м. Сокаль вул. Міцкевича, 5

^

Відділ ДРАЦС
Відділ ДРАЦС

суспільство

На стадії закриття перебуває Сокальська k
На стадії закриття перебуває Сокальська k

На стадії закриття перебуває Сокальська виправна колонія №47

На стадії закриття перебуває Сокальська виправна колонія №47. Як повідомив керівник колонії Андрій Бойко, на теперішній час в закладі виконання покарань перебуває 43 в’язні. Триває їх переведення в інші виправні заклади України. За попередніми даними, завершиться процедура в грудні, ще до нового року.

Нагадаємо, сокальська ВК №47 ще нещодавно мала максимальний рівень безпеки. Тут утримувались чоловіки, за­суджені до позбавлення волі на певний строк, аж до довічного. Після пожежі в 2012 році, яка знищила перекриття значної частини будівлі колишнього монастиря Бернардинів, довічників перевели на утримання в інші заклади, а статус сокальської колонії був понижений.

Наразі доля закладу, як і його будівель, після перевезення усіх в’язнів, невідома.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:45, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464