** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.07.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 липень 2017 року

Пошук в новинах   

релігія

В Белзі шукають залишки втрачених церков
В Белзі шукають залишки втрачених церков

В Белзі шукають залишки втрачених церков

У липня археологи проводили розкопки в Белзі з метою віднайти сліди втрачених храмів середньовічного городища. У древньому Белзі було з десяток сакральних споруд. Однак де вони стояли ‒ досі невідомо. Тому, ще минулого року була розроблена програма дослідження втрачених сакральних пам’яток Белза.

Цього року об’єктом дослідження стала церква святого Спаса. У дослідників було кілька версії того, у якій саме частині міста вона стояла і завдяки розкопкам одна з них була спростована. Окрім того, в ході її пошуків археологи віднайшли кілька керамічних знахідок.

Віднайти втрачені скарби княжої доби взялися працівники Белзького державного історико-культурного заповідника, спільно із Львівсько-Галицькою асамблеєю. Поряд із досвідченими археологами працюють місцеві підлітки, які завзято допомагають у пошуках. Побачити всі знахідки, які були виявлені під час розкопок, можна в музеї Белзького державного історико-культурного заповідника.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

релігія

Відвідали дерев`яні церкви Сокальщини
Відвідали дерев`яні церкви Сокальщини

Відвідали дерев`яні церкви Сокальщини

У четвер, 27 липня, голова Сокальської районної ради Микола Пасько разом з керівником відділу охорони історичних пам’яток Львівської ОДА Ганною Харун, начальником відділу архітектури Сокальської РДА Мирославою Баралус спільно з проектантами здійснили виїзд на територію Волицької та Княжівської сільської ради.

Зокрема відвідали церкву Святої Покрови у селі Комарів та церкву Святого Івана Богослова у селі Фусів, про це на своїй стрінці у фейсбук написав Микола Пасько. “По церквах виготовляють документи на реставраційні роботи. Гроші на це ми теж передбачили в районному бюджеті” – зазначив голова Сокальської районної ради. Він також підкреслив, що: “Попри проблеми, приємно бачити активність громадян. З такими парафіянами церква в Фусові буде реставрована!”

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:58, 5 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464