** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.06.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 червень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Представлено нового голови Сокальської РДА
Представлено нового голови Сокальської РДА

Представлено нового голову Сокальської РДА

27 червня 2017 року заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська представила активу Сокальського району новопризначеного  голову райдержадміністрації Романа Токая.

У своєму виступі Роман Токай окреслив основні принципи та завдання своєї майбутньої діяльності на посаді голови райдержадміністрації. Подякував за довіру і пообіцяв сумлінно працювати на благо Сокальщини.

Від імені громади району і голів місцевого самоврядування привітали новопризначеного керівника голова Сокальської міської ради Микола Пасько та депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян.

Довідка: Роман Нестерович Токай народився 15 серпня 1971 року. До призначення на посаду голови Сокальської райдержадміністрації працював начальником відділу у м.Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради
Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради

Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради

27 червня на Сесії Сокальської міської ради учасники АТО попросили надати їм слово. Андрій Семенюк ("кіборг") пояснив, що просто хочуть донести інформацію про діяльність деяких жителів м.Сокаля, зокрема двох членів ГО "П`ятий кут" : Романа Петрянича та Андрія Бабуха.

Він розповів, що після звільнення з полону Олександра Мушонкіна піарились усі та обіцяли мало не золоті гори. Та на цьому і все. Ні лікування, ні реабілітації. Після важкого поранення інвалідності не далі щоб отримувати хоча б пенсію. Однак по документах у нього є ІІ група.

Як повідомив Андрій Семенюк приблизно 9 місяців тому до Олександра  звернувся Петрянич з пропозицією за n-ну суму допомогти . Взявши в нього 1000 $ пообіцяв ІІ групу і пропав  (ще в одного побратима 500$). Саме тоді в роботу включився депутат міської ради Андрій Бабух. Далі відбувались незрозумілі зустрічі, телефонні розмови (є їх записи). На записі є і розмова з лікарем не професійним (жителька м.Сокаля).  Петрянич пропав взагалі, а депутат  додатково ще:"ми за тебе заплатили ще 2000 $ щоб отримав групу". Найгірше те, що ГО яка створена захищати і допомагати АТОшникам лобіює корупцію і хабарництво, - говорить "кіборг".

З відповідною заявою вони звернулися в правоохоронні органи. На наступному тижні Андрій Семенюк має зустріч з міністром Аваковим, на якій розповість про дану ситуацію і попросить тримати ситуацію на особистому контролі.

У депутатів просять, якщо це в їхніх силах ініціювати перевірку через прокуратуру ГО "П`ятий кут", адже даний випадок непоодинокий.

На усе це міський депутат Андрій Бабух відповів, що то що відбувається це цирк.   Нехай правоохоронні органи розбираються. А він сам подаватиме в суд за образу честі.

Більше дивіться на відео

Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради
Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради
Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради
Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Керівник
Керівник "Сокальводоканал" Ігор Лащук прозвітував про діяльність підприємства за 1 квартал 2017 року

Керівник "Сокальводоканал" Ігор Лащук прозвітував про діяльність підприємства за 1 квартал 2017 року

На сесії Сокальської міської ради керівник "Сокальводоканал" Ігор Лащук прозвітував про діяльність підприємства за 1 квартал 2017 року:

"За результатами фінансово-господарської діяльності МКП "Сокальводоканал" за 1 квартал 2-17 року отримало збитків на суму 388 тис.грн.А за 1 квартал 2016 року підприємство мало прибуток в розмірі 107 тис.грн. На незадовільний фінансовий стан вплинуло те, що не було затверджено тариф на рівні економічно обгрунтованих витрат. В результаті ми недоотримали 1 317 472 грн. Також, незадовільний фінансовий стан підприємства обумовлений наступними причинами:

- зниженням обсягів реалізації послуг;

- збільшенням цін на електроенергію;

- збільшенням цін на паливно-мастильні матеріали;

- ростом мінімальної заробітної плати. На даний час на підприємстві для розрахунку заробітньої плати застосовується прожитковий мінімум 1600 грн.

Щомісячно наше підприємства реалізує послуг по водоплстачання 63 тис.м. куб., а по водрвідведенню 60 тис.м.куб., за це отримуємо доходу приблизно 750 тис.грн. Але цих коштів недостатньо, щоб сплатити ЗП, податки, електроенергію, купити необхідні матеріали та бензин.

При діючих тарифах для населення (5,18 грн) відшкодовується 82,5% собівартості послуг з водопостачання та 88,7% (тариф 8,55грн) собівартості послуг з водовідведення. Як наслідок, підприємство відчуває нестачу у власних обігових коштах. В результаті чого може виникнути заборгованість за електроенергію та до бюджетних рівнів, що створить додаткові навантаження на фінансовий стан підприємства через нарахування пені та штрафів.

За 1-ше півріччя 2017 року по МКП"Сокальводоканал" надійшло коштів в сумі 4 751 500 грн. з них:

- населення 1 321 400 грн.;

- пільги 38 300 грн;

- субсидії 1 573 200 грн.;

- бюджет 383 700 грн.;

- промисловість 1 134 000 грн. в т..ч. ДП "Датський текстиль" - 1 071 900 грн.

- інші споживачі - 300 900 грн.

Щомісячно ми сплачуємо податок на додану вартість в розмірі 100 000 грн, згідно податкових декларацій.

Витрати на електроенергію становлять 1 127 100 грн., на паливо 144 100 грн., 213 000 грн., на заробітну плату з нарахуваннями 2 906 200 грн.

Але ми ще додатково надаємо послуги по відкачуванню септиків, монтажу/демонтажу і встановленню лічильників та інші роботи, за що додатково отримали: 135 000 грн. - за відкачування септиків; та 80 000 грн. інші послуги.

Як бачимо, фінансове становище на підприємстві є важке, але ми працюємо над безперебійною роботою та якісним наданням послуг. Зменшуємо витрати на електроенергію, шляхом заміни менш енергозатратним обладнанням, замінюємо мережі водопроводу та каналізації. Та для того, щоб і надалі працювати стабільно, ми змушені збільшувати тарифи. Наше підприємство вже провело розрахунок економічно обгрунтованих витрат і тариф на водопостачання буде становити:

- 8,70 грн з ПДВ (для абонентів з лічильниками)

- 8,04 грн.з ПДВ (для абонентів без лічильника)

на водовідведення 11,71 з ПДВ

Разом 20,41 грн (для абонентів з лічильниками) та 19,75грн.  (для абонентів без лічильника).

Тариф буде єдиним для всіх категорій споживачів на рівні собівартості продукції із рентабельністю 0%."

директор "Сокальводоканал" Ігор Лащук

^

Юлія Сорочук
_

Відео від "Сокаль і Сокальщини"

Учасники АТО на сесії Сокальської міської ради 27.06 - 5.07. 2017

27 червня на Сесії Сокальської міської ради учасники АТО попросили надати їм слово.ндрій Семенюк ("кіборг") пояснив, що просто хочуть донести інформацію про діяльність деяких жителів м.Сокаля, зокрема двох членів ГО "П`ятий кут" : Романа Петрянича та Андрія Бабуха http://www.sokal.lviv.ua/novyny-new__5103.html

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:04, 22 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464