** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.04.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 квітень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

ФАНТАСТИЧНА ІНТРИГА В ЧЕМПІОНАТІ СОКАЛЬЩИНИ З ГРИ “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”


жвирківська команда – 1715 (капітан – Тарас Малюх)
жвирківська команда – 1715 (капітан – Тарас Малюх)

В неділю 26 квітня у диско-клубі “Вікторія”, відбувся ІVетап  XІІ чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”. В змаганнях, взяли участь 15 кращих команд району. Напередодні цієї гри лідером змагань були “Деміурги” (капітан – Микола Сідельник), які в разі перемоги на цьому етапі практично гарантували собі чемпіонський титул. Також шанси на чемпіонство зберігали: діючий чемпіон Сокальщини – “Фенікс” (капітан – Богдан Лисий), 6-разовий чемпіон жвирківська команда – “1715” (капітан – Тарас Малюх), та переможець трьох сезонів – “Чемпіони” (капітан – Віктор Івануса).

чемпіон Сокальщини – Фенікс (капітан – Богдан Лисий)
чемпіон Сокальщини – Фенікс (капітан – Богдан Лисий)

Перший тур, завершився впевненою перемогою команди “1715”, другим був “Фенікс”, дуже невдало зіграли в цьому турі “Деміурги” та “Чемпіони”. У другому турі закріпила своє лідерство команда “1715” , друге місце між собою поділили “Фенікс” та “Чемпіони”. У третьому турі найкращу гру, продемонстрували “Чемпіони”, дещо від них відстали “1715” та “Фенікс”. Таким чином ця гра, завершилася переконливою перемогою команди “1715”, завдяки стабільній грі в усіх турах друге місце в цьому етапі, виборола команда “Фенікс”, фінішний спурт дозволив “Чемпіонам”, застрибнути на останню сходинку п’єдесталу пошани.


переможець трьох сезонів – Чемпіони (капітан – Віктор Івануса)
переможець трьох сезонів – Чемпіони (капітан – Віктор Івануса)
Отже, напередодні останнього етапу змагань в чемпіонаті склалася надзвичайно інтригуюча ситуація: лідером змагань є команда “1715”, яка набрала 29,5 балів, на пів бала від лідера відстають “Деміурги” і замикає призову трійку з 28 очками команда “Фенікс”. Перемога в фінальному етапі будь-якій з цих команд гарантує чемпіонський титул. Також хороші шанси на призову трійку зберігають “Чемпіони”. Таким чином останній етап обіцяє бути чи не найцікавішим за всю історію проведення чемпіонатів Сокальщини з гри “Що? Де? Коли?

Організаторами XII чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”, виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка”, піцерії “Фігаро”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини: ТРК “Сокаль”, інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу”.


Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості - Володимир Войтюк.

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:57, 7 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464