** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.10.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 жовтень 2015 року

Пошук в новинах   

політика

Головою Сокальської міської ради було обрано Вадима Кондратюка
Головою Сокальської міської ради було обрано Вадима Кондратюка

Головою Сокальської міської ради було обрано Вадима Кондратюка

За словами голови Сокальської міської виборчої комісії Оксани Поліщук підрахунок голосів уже завершено і перемогу у виборах здобув Вадим Кондратюк. За нього свій голос віддали 1 тисяча 623 виборці.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

РМО вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку

22 жовтня 2015 року на базі ДНЗ с.Стенятин Сокальського району відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів різновікових груп. Робота була спрямована на реалізацію завдання зосвітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» за Базовим компонентом. Ця освітня лінія передбачає сформованість у дошкільнят уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості та відношення предметів і об’єктів навколишнього світу.

Керівник РМО Войтко М.Й. надала методичні nрекомендації щодо завдань сенсорно-пізнавального виховання, інтегрованої сенсорно-пізнавальної діяльності дітей та структури  предметно-розвивального середовища у кожній віковій групі. Слухачі мали можливість переглянути заняття в молодшій та старшій групах.    Вихователь nмолодшої групи Сойко М.Й. провела заняття з пізнавального розвитку на тему «Ходить гарбуз по городу». Діти рахували предмети до трьох, називали геометричні фігури за словесним поясненням, описували пори року та частини доби, вчилися порівнювати множини предметів. Вихователь старшої групи Семенчук О.В. провела заняття з логіко-математичного розвитку «Цікава подорож на чарівній кулі». Дошкільнята порівнювали множини, знаходили відмінності та спільні ознаки геометричних фігур, ознайомилися з новою фігурою - овалом. Цікаве завдання було проведено для підготовки руки дитини до письма - заштрихувати геометричну фігуру у вигляді шибки до вікна.  Педагоги творчо підійшли до вирішення даної проблеми. Ігри та вправи сприяли розвитку пізнавальної діяльності дошкільнят, носили розвивальний характер.Під час проведення ігрового моделювання із слухачами керівником РМО було представлено ряд дидактичних ігор для розвитку мислення з пізнавальної діяльності дітей.

Методист РМК Ірина Шукатка

^

дописувач_
.

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:35, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464