** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.10.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 жовтень 2009 року

Пошук в новинах   

культура

Високе мистецтво  "Віртуозів Львова"


 В неділю 25 жовтня в  Сокальському Районному будинку культури  відбувся концерт  камерного  оркестру "Віртуози Львова", який є одним з найкращих колективів України.
Колектив  було створено з провідних львівських музикантів у 1994. Багато з них виступали з відомими в Європі симфонічними і камерними оркестрами в найпрестижніших концертних залах. "Віртуози Львова" з великим успіхом виступали в Данії, Німеччині, Швейцарії , Італії, Ватікані, Польщі.

Репертуар оркестру включає твори композиторів різних епох і стилів, від Баха, Кореллі до сучасної української і західноєвропейської музики.


За 15 років своєї  творчої діяльності оркестр досягнув  високо професійного  європейського рівня. Він  часто виступає з солістами. Перед слухачами  Сокаля виступили солісти Володимир Дуда (скрипка) та Ігор Мацилюк (флейта пана) Володимир Дуда  - заслужений артист України, соліст і концертмейстер оркестру відомий в Україні і за її межами музикант, чудовий інтерпретатор сучасної і класичної музики, соліст – інструменталіст.

Художнім  керівником  і головним диригентом оркестру є  Сергій Бурко, талановитий обдарований  музикант. Його диригентський стиль яскравий, виразний і  водночас витончений.


 

Його  техніка виконання  багата, витончена   та  різноманітна.  Він робить цікаві  інтерпретації класичної і сучасної, романтичної і української сучасної музики. Особливо для  його стилю  характерні душевність і  ліризм.


В концерті прозвучали твори А.Кореллі, М.Березовського, М.Колесси, В.Моцарта, Й.Брамса, Й.Штрауса, С. Людкевича  та інших.Концерт пройшов на високопрофесіному рівні. Довго не змовкали оплески вдячних  сокальчан, які на часто чують музику такого високо рівня.
^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:01, 25 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567