** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.10.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 жовтень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

27 жовтня заступник голови райдержадміністрації М.Христинич провела наради по відзначенні у Сокальському районі 90-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки. На порядку денному були організаційні питання. В обговоренні брали участь  спеціалісти відділів культури і туризму, відділу внутрішньої політики, відділу освіти, голова профспілки СЦРЛ, а також представники політичних, громадських та релігійних організацій. На даний час в Сокальському районі впорядковано могили воякам УГА та пам’ятні знаки, в школах району проведено історичні уроки, присвячені видатним діячам Західно-Української Народної Республіки. В центральній районній бібліотеці та бібліотеках району представлені книжкові виставки "ЗУНР - перший пагінець державності ХХ століття", "Україна завжди прагнула до волі" та ін.


На 1 листопада в районі заплановано проведення в храмах району панахиди, урочисту ходу на місцеві кладовища до могил воякам УГА та пам’ятних  знаків, Віче.


2 листопада в Народних домах району відбудуться урочисті академія та святкові концерти з нагоди 90-ї річниці утворення ЗУНР. В Народному домі м. Сокаля в урочистій академії братимуть  участь Галицький хор з м. Львова та відомий поет  Б.Стельмах.
^

РДА
Сокальська РДА

освіта

27 жовтня відбулась робоча зустріч представників освітніх округів району з керівниками ЗМІ Сокальщини. Начальник відділу освіти Роман Монастирський висловив сподівання на плідну співпрацю освітян і журналістів, в напрямку створення вкладки до районної газети «Голос з-над Бугу», наповнення інформацією про роботу округів випусків новин на радіо «Сокаль», а також – відновлення роботи шкільної передачі «Велика перерва».


В ході дискусії між гол. редактором часопису Василем Сорочуком та гендиректором Миколою Паськом було досягнуто домовленостей про вихід першого – пілотного номера вкладки в газеті, а також налагодження співпраці відповідальних за зв’язки з медійниками щодо подання поточної інформації на ТРК «Сокаль» та відновлення програми про шкільне життя Сокальського району.


Причім, перший випуск газетної вкладки запланований до виходу вже в 20-х числах листопада, а підготовка до виходу в ефір «Великої перерви» розпочнеться наступного тижня. Для цього з опорних шкіл кожного освітнього округу буде запрошено декілька учнів, котрі пройдуть прослуховування, навчання, відтак і формуватимуть саму програму.


Таким чином, в районі вже найближчим часом покращиться поінформованість про діяльність усіх 7-ми освітніх округів Сокальського району, створення котрих направлене на надання якісної освіти.
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:18, 17 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464