** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.03.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    26 березень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради
Пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради

Пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради

21 березня пройшла позачергова сесія Сокальської міської ради.

Основним питанням було порушення директором КП «Сокальжитлокомунсервіс» умов контракту. доповідала начальник юридичного відділу Сокальської міської ради Христина Чернявська. Для розгляду даного питання міським головою було видано розпорядження №19 від 13.03.2017 року про створенння комісії, яка детально вивчала контракт укладений із керівником комунального підприємств та статут КП. До складу комісії увійшла більша половина депутатського складу ради. На засіданні комісії був підготовлений проект рішення, який запропонований для ознайомлення і був оприлюднений на сайті міської ради. Головний юрист міської ради пояснила чому виникла така ситуація. Нещодавно підписаний Контракт з керівником підприємства передбачає введення змін у штатному розписі у кінці кожного року до 25 грудня із погодженням з міським головою, а в діючому статуті прописано, що керівник має право самостійно приймати на посади працівників. Жодного речення питання погодження із міською радою статут підприємства не містить. Щоб в майбутньому не виникало подібних ситуацій начальник юридичного відділу запропонувала в подальшому внести зміни у статути комунальних підприємств міста. В даному випадку комісія вирішила рекомендувати зобов`язати керівника КП "Сокальжитлокомунсервіс" вжити заходів для приведення штатного розпису до вигляду 2016 р. та скоротити зазначену посаду. Наступним пунктом рішення є рекомендація міському голові Вадиму Кондратюку оголосити догану керівнику підприємства за порушення умов контракту.

20 депутатів підтримали даний проект рішення.

Після прийняття рішення у депутатів залишилось ще декілька питань до керівника підприємства. На які Валерій Демідюк відповів, що є закон у якому чітко прописано що можна, а що ні. І жодного закону він не порушував. Також зазначив, що перед комісією чітко визначив подальший план дій у трьох пунктах:

* проведення аудиту

* ліквідація підприємства

*відкриття нового підприємства з новими затвердженими тарифами.

Також на сесії були розглянуті земельні питання, депутатські запити та звернення.

^

Юлія Сорочук
_

культура

Концерт української музики
Концерт української музики

Концерт української музики

24 березня в Сокальській дитячій школі мистецтв ім.Віктора Матюка відбувся концерт присвячений 175-річчю від дня народження основоположника української музики Миколи Лисенка та 165-річчю від дня народження співця Соколиного краю отця і композитора Віктора Матюка, який жив і творив на Сокальщині.Цікавий змістовний концерт підготували викладачі відділу теоретичних дисциплін Пивоварчук Христина Володимирівна та Коханчук Мирослава Євгенівна. В концерті прозвучали вокальні, хорові, фортепіанні і камерні твори композиторів у виконанні хору старших класів «Мелодія», керівник Марії Дубик, концертмейстер Христина Пивоварчук, ансамблю скрипалів «Зірочки», керівник Ірина Когут, концертмейстер Олександра Керницька, молодшої групи фольклорного ансамблю «Забавлянка», керівник Тетяна Гнатюк, концертмейстер Тетяна Троцько, камерного оркестру викладачів керівник Ірина Когут, концертмейстер Олександра Керницька, дитячого камерного ансамблю,керівник Ірина Когут, концертмейстер Олександра Керницька. Прикрасили концерт сольні виступи викладачів Олександри Капелусь, Богдани Саганської, учнів Софії Бабчук, Анастасії Нестерук (фортепіано)клас викладача Олександри Керницької, Андрій Гнатюка (кларнет), клас викладача Андрій Базилевича, концертмейстер Галина Казанцева, Діани Добрянської (сольний спів),клас викладача Тетяни Гнатюк, концертмейстер Галина Сидько, Анастасії Курач (сольний спів)клас викладача Олександра Капелусь, концертмейстери Тетяна Троцько і Надія Попович.Майстерно і змістовно провела концерт викладач Мирослава Коханчук. Море позитивних вражень отримали від цього концертного дійства слухачі .

Концерт української музики
Концерт української музики
Концерт української музики
Концерт української музики

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

Вітаємо з перемогою.
Вітаємо з перемогою.

Вітаємо з перемогою.

Нещодавно в м.Львові відбувся 2 тур обласного конкурсу виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл області. Сокальську ДШМ ім.Віктора Матюка на конкурсі представляла Росаловська Христина (бандура) учениця 7 класу філії села Спасів, клас викладача Галини Семенчук , яка здобула Диплом з відзнакою.Вітаємо ученицю та її викладача з перемогою, бажаємо їм подальших успіхів.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:58, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464