** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.08.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 серпень 2008 року

Пошук в новинах   

анонс

 

     Дорогі мої друзі, близькі і рідні Сокальщини! 24 серпня 2008 року ми, як і весь український народ святкуємо 17-ту річницю незалежності України! Я радий, що маю можливість у черговий раз щиро привітати своїх краян із цим знаменним святом!


 

Ні для кого не секрет, що День незалежності Україна святкує не просто так: багато поколінь наших дідів, прадідів виборювали право на самореалізацію України своїми руками. Але їм завжди заважали загарбники, експлуататори, гнобителі народу нашої Вітчизни. Сьогодні нам випала честь святкувати День незалежності України, про який мріяли наші пращури. Сьогодні ми з гордістю піднявши голови і не встидаючись кажемо: ми - українці.


Тож вітаю усіх Сокальчан і щиро бажаю, щоб ніколи не згасло полум`я наших ідей, нехай завжди з нами буде віра, надія, любов до рідної Вітчизни, до нас самих, до наших друзів, близьких і рідних. Нехай не забудуться ніколи слова великого Шевченка. Слухайте німця, читайте й научайтесь, та залишайтесь собою, і знайте про себе і дідів своїх. Хто не знає Батьківщини - не знає матері-землі. Той бездомний. А ніщо так не укріплює свідомість Людини, як своє власне - житло, рідний дім, своя держава ім’я якій Україна! Сьогодні ми з вами щасливі, бо вибороли таке право, але не забуваймо ніколи, що і надалі кожен з нас мусить дбати про майбутнє, думати про сьогодення, не забувати минуле, та аналізуючи всі дані робити висновки. Робити висновки, і діяти - на благо українського народу. Щоб зробити краще ніж було, краще ніж є. Щоб горде та амбітне ім`я українця поширювалось у цілому світі, і в устах кожного громадянина України від серця до серця, від свідомості до свідомості. Тому для кожного з нас День незалежності України, це свято - особливе.


 Як Україна стала незалежною, та отримала виборене право бути тією країною якою вона має право бути – так став можливим і наш з вами розвиток у славу України, і словом, і ділом ми будемо робити все, що залежить від нас щоб наша слава була доброю та знаменною, бо слава й пошана кожного за вас, кожного з нас - це слава України.


З повагою Василь Водоніс


^

дописувач
-

культура

24 серпня пройшло святкування 17 річниці Незалежності України. Яке розпочалося зі святої літургії за участю Львівської Державної хорової капели «Дударик». Відбувся урочистий похід і покладання квітів  до пам"ятника Т.Шевченкові та меморіальної дошки В.Чорноволові.


  З вітальним словом до краян звернулась заступник голови райдержадміністрації М.Христинич. Т.в.о. голови райдержадміністрації І.Бережницький із членами Сокальської районної організації Спілки політв"язнів та репресованих здійснив покладання квітів до могил борцям за волю України на міських кладовищах. У продовженні програми свята  на площі Січових Стрільців відбулось урочисте віче, на якому вітальне слово мали: т.в.о. голови райдержадміністрації І.Бережницький, голова районної ради О.Солодяк, міський голова Сокаля П.Савчук, гості з гміни Ополе Любельське(РП).


Протягом дня проходила акція «Одягни вишиванку» та  різноманітні конкурси. У програмі свята були виступи народних колективів району, концерт за участю співаків, дискотека для молоді й святковий салют.


^

РДА
Сокальська РДА

культура

24 серпня в м. Белзі в приміщенні Аріанської вежі закінчив роботу Міжнародний малярський пленер, який відбувався за участі провідних митців: шести  художників Томашівського повіту(РП) (Марія Кренц, подружжя Анджей і Анна Кожец, Марек Терлецький, Уршула Ольчинська, Вигмунд Ярмул) та молодих митців-художників зі школи ім.Труша, м. Львова (9 осіб). Художники протягом двох тижнів  малювали архітектурні споруди та краєвиди м.Белза. Всього намальовано понад 100 робіт, які представлені на виставці в Аріанській вежі, що триватиме біля десяти днів. В день завершення роботи Міжнародного малярського пленера учасників та присутніх вітали голова Сокальської районної ради О.Солодяк, віт Гміни Белжец Анджей Адамик. секретар Гміни Аліція Копчак, міський голова Белза І.Калиш та інші.


До м.Белза  24 серпня завітала делегація у складі 45 осіб із Гміни Белжец. Пленер було проведено згідно угоди, яку було заключено 1,5 року тому,  про міжнародну регіональну всесторонню співпрацю між Гміною Белжец (РП) та м.Белз.


Протягом  роботи міжнародного  малярського  пленера виставку робіт відвідало близько 1000 осіб.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:18, 17 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464