** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.06.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 червень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко пройшов перевірку згідно Закону України
Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко пройшов перевірку згідно Закону України "Про очищення влади".

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко пройшов перевірку згідно Закону України "Про очищення влади".

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 5 грудня 2014 року № 174 «Про заходи щодо виконання Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» встановлено, що до КОЖУШКА Олега Васильовича , голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

Відбулася нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад району

Кожна місцева рада району повинна провести конкурс із визначення виконавця послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів. На цьому, під час наради-семінару голів та секретарів, що відбулася 25 червня, наголосив голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко. Він зазначив, що райдержадміністрація отримала від департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації типові методичні рекомендації щодо організації проведення конкурсів з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах області та розіслала їх усім місцевим радам району. Під час наради присутні також заслухали та обговорили наступні питання: про виконання бюджету Сокальського району за 5 місяців 2015 року: про заключення договорів оренди земельних ділянок; про проведення шостої черги мобілізації в Збройні Сили України; про основні засади Закону України „Про правовий режим воєнного стану”; про організацію охорони об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення району та стратегічних об’єктів національної економіки.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

Директор департаменту освіти Львівської ОДА Олександра Небожук написала заяву на звільнення.

Про 24 червня, під час прес-конфереції повідомив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Йосиф Ситник. Також і сама пані Олександра підтвердила, що написала таку заяву, проте ще не отримала погодження.

Нагадаємо, що депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Олександру Небожук було призначено на посаду керівника департаменту освіти та науки Львівської ОДА у травні 2014 року. Олександра Небожук є досвідчений педагогом та активним громадським діячем, яка була депутатом Великомостівської міськради, потім Сокальської райради, а нині є депутатом Львівської облради від ВО «Свобода».

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Кожному працюючому необхідно, хоча б раз на рік, перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску

Крім багатьох інших негараздів, сьогодні в Україні гострою залишається проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Працівники, які одержують гроші «в конвертах», є заручниками самих себе. Нелегальна робота - це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Одним із завдань, що стоять на порядку денному перед органами Пенсійного фонду України, є легалізація заробітної плати. Попри те, що робота державних органів влади у цьому напрямку дуже важлива і необхідна, громадяни повинні зрозуміти, що їм теж варто підключитися до вирішення цієї проблеми. Суспiльство має усвiдомити, що легалізація заробітної плати – це забезпечення майбутнього кожного з нас, адже, як відомо пенсії «в конвертах» не буває.

Кожному працюючому необхідно, хоча б раз на рік, перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець, щоб виключити можливість наявності помилок, неточностей і недостовірності даних та мати впевненість на одержання справедливо заробленої пенсії. І робити це потрібно не коли людина вже досягла пенсійного віку, а в період здійснення своєї трудової діяльності

На сьогоднішній день автоматизована система персоніфікованого обліку надає можливість кожному працюючому особисто в управлінні Пенсійного фонду України одержати інформацію щодо його нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу. Звертйтеся за адресою: м.Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, контактні телефони: 7-30-81, 7-30-82.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

На Сокальщині 40 дітей проходять вишкіл у таборі «Лицарі честі»
На Сокальщині 40 дітей проходять вишкіл у таборі «Лицарі честі»

На Сокальщині 40 дітей проходять вишкіл у таборі «Лицарі честі»

З 20 по 28 червня на місці спаленого села Городиловичі, на березі річки Західний Буг організований вишкільний табір для молоді «Лицарі честі». Понад 40 молодих хлопців і дівчат з Сокальського, Стрийського, Радехівського районів, Києва та Львова загартовують тут свій дух і тіло. Адже основна мета табору – вишкіл моральний і фізичний. Кожен день проходить із чітким розпорядком, де фактично немає вільної хвилинки. Ранок розпочинається гімном України та руханкою. Далі, до обіду для підлітків організовують різні гутірки, тобто читають лекції про виживання, про ведення здорового способу життя тощо. Після обіду молодь, проводить різноманітні спортивні змагання, теренові ігри, змагання із туристичної техніки, смуги перешкод та вимарш із різними завданнями. Підлітків навчають, як виживати в природних умовах і основне бути командою.

Одним із прикладів, як навчити дітей самостійності та дисциплінованості, став так званий вимарш. Під час такого походу підлітки повинні були виконати різні завдання і заробити собі на їжу. Також нічною несподіванкою для дітей є раптові підйоми по тривозі. Організатори імітують напад на табір, а діти повинні знати кожен своїх обов’язки і вміти захистити важливі споруд.

Окрім того в таборі діють суворі правила. Окрім заборони вживати алкогольні, слабоалкогольні напої, курити, в таборі ще заборонено вживати нецензурну лексику, русизми та іншомовні слова. За порушення правил є покарання – віджимання. Водночас, за більш серйозний проступок, передбачено і більш суворе покарання. Дві важкі колодки, які називаються тотеми, вагою понад 2 кілограми. Винний протягом цілого дня повинен носити їх з собою.

В таборі, всі учасники поділені на так звані «рої», які мають своїх керівників. Кожен з дітей має виконувати певні обов’язки і в жодному разі не сидіти без діла. Одні чергують на кухні, інші по табору. Біля щогли з прапорами України та Молодіжного Націоналістичного конгресу стоїть вартовий. Окрім того, учасники табору вартують цілодобово біля важливих споруд. Це кухня та вхід у табір.

Сам табір розташований на березі річки Західний Буг. Його умови досить прості, кілька палаток, спальні мішки, викопана в землі яма, яка слугує холодильником, кухня організована просто в лісі, готують їжу на вогні. Серед цьогорічних учасників табору майже більшість дітей, які приїхали вперше, лише 5 з них – ті, що вже вдруге набувають такого вишколу.

Нагадаю, що для учасників табору організатори постійно проводять різні цікаві гутірки, та запрошують гостей, які б могли поспілкуватись із дітьми, розповісти їм щось цікаве та навчити корисному. Зокрема, того дня, коли наші кореспонденти завітали у табір, до підлітків приїхав учасник АТО Зеновій Станішевський, який з листопада 2014 року у складі добровольчого батальйону ОУН, був в зоні бойових дій. Чоловік привіз з собою кілька використаний боєприпасів і продемонстрував, як вони діють і навчав дітей як ними користуватись. Окрім того, за словами львів’янина Зеновія Станішевського, він громадську організацію «Твереза Україна» і своїм прикладом хоче навчити інших, як вести здоровий спосіб життя. Зокрема, чоловік першим в України організував власне весілля без жодної краплі алкоголю і за його словами, близько ста гостей залишились дуже задоволені таким святом. Окрім того весь тиждень у таборі проживає і гість з Черкас, Юрій Оробець, на запрошення громадської організацій «Твереза Україна». Пан Юрій є собріолог – людина, яка веде повністю тверезий спосіб життя, відмовляється не лише віж вживання алкогольних чи слабоалкогольних напоїв, сигарет, а також кофеїну, м’яса тощо. Він не лише пропагує серед дітей такий спосіб життя, а також намагається сприяти відродженню здорової української нації.

28 червня – останній день таборування. Всі учасники повернуться додому змужнілими, загартованими, більш дорослими, горді тим, що витримали всі труднощі. Попри суворі правила діти не шкодують, що приїхали і планують наступного року теж пройти такий вишкіл. Вони також подякували усім людям, які допомогли в організації такого табору. Це відділ освіти Сокальської РДА, Сокальська районна рада та депутати районної ради, підприємство «Галсілліс» та фермери і підприємці району.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:06, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464