** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.04.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 квітень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Просимо приєднатися до акції «Запали свічку пам’яті»
Просимо приєднатися до акції «Запали свічку пам’яті»

Просимо приєднатися до акції «Запали свічку пам’яті»

26 квітня в Україні відзначатимуть День Чорнобильської трагедії. З метою вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи Сокальська райдержадміністрація просить мешканців району приєднатися до акції «Запали свічку пам’яті» – із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконні так, щоб її було видно знадвору. Також просимо о 12.00 год вшанувати загиблих хвилиною мовчання та запилити свічки в організаціях, установах та на підприємствах району.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

В Сокальській РДА пройшла щотижнева вівторкова нарада
В Сокальській РДА пройшла щотижнева вівторкова нарада

В Сокальській РДА пройшла щотижнева вівторкова нарада

Нарада з питань життєдіяльності району відбулась у вівторок в Сокальській РДА. Проводила її І-й заступник голови РДА Ірина Задолинна за участі голови Сокальської і заступника райради Миколи Паська і Василя Бойка. Очільники управлінь і відділів адміністрації, закладів, установ, підприємств району, міської влади доповіли про ситуацію у своїх підрозділах і територіях.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк повідомив, що вирішено запустити котельню, що обслуговує сокальську школу-інтернат, крім того в місті працює ще один пункт подачі тепла – у садочку № 9. Комунальні служби працюють в штатному режимі, надалі триває пошук спеціального приладу – георадару – для з’ясування ситуації навколо провалля, яке утворилось на вулиці Св.Володимира.

Натомість медики мають намір зупинити опалення відділень лікарні. Про це повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. Це буде можливо в разі подальшого підняття температури повітря, а також за умов підписання відповідного розпорядження в Сокальській РДА. За даними Романа Шведа, в районі вже працює програма «Доступні ліки», щоправда кількість препаратів по ній наразі мізерна. Нагадаємо, на Сокальщині підписали договори на реалізацію ліків по соціальній програмі 8 аптек та 13 аптечних пунктів.

В Сокальському районі триває робота із мінімізаторами заробітних плат, а також з підприємцями, котрі мають ліцензії на продаж підакцизних товарів. Ці питання є актуальними, отже постійно відбуваються засідання комісій, на які запрошуються як фізичні особи – підприємці, так і керівники підприємств. Проблема виплат заробітної плати в межах визначених державою норм і сплата податку з акцизних товарів негативно впливає на наповнення бюджетів усіх рівнів.

До речі, питання виконання бюджетів та діяльність територій також постійно моніториться фінансовим управлінням та фіскальними органами. Досить проблемною є зараз Угнівська міська рада. Поряд із тим, що на даний час в місті фактично відсутній міський голова – він, як і у минулі роки, перебуває на службі в збройних силах України і бере участь в антитерористичний операції на Донбасі, Угнів з початку року не виконує завдання із надходжень до бюджетів різних рівнів, крім того є питання щодо функціонування території в цілому. Аби визначити шляхи виходу із складної ситуації, спільно Сокальською районною радою і РДА будуть проведені зустрічі з представниками керівництва міста та міськими депутатами.

^

Радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:36, 8 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464