** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.03.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 березень 2019 року

Пошук в новинах   

суспільство

В Сокалі поминальним вічем вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола, одного із ініціаторів Акту проголошення Незалежності України
В Сокалі поминальним вічем вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола, одного із ініціаторів Акту проголошення Незалежності України

В Сокалі поминальним вічем вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола, одного із ініціаторів Акту проголошення Незалежності України

24 березня в Сокалі, біля барельєфу В’ячеславу Чорноволу пройшло поминальне віче, присвячене багатолітньому політв’язню, Герою України. Адже саме 25 березня 1999 року голова Народного Руху загинув за нез’ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем.

В заході взяли участь керівники Сокальського району, представники політичних партій, громада міста.

Священники відправили поминальну панахиду. Сотрудник кафедрального храму первоверховних апостолів Петра і Павла Андрій Дутчак у своєму виступі наголосив, що В’ячеслав Чорновіл був борцем за український народ, за що й віддав своє життя. І сьогодні Україні  дуже бракує такої особистості, яка б взяла на себе відповідальність за свій народ та вела його за собою.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько назвав В’ячеслава Чорновола моральним авторитетом української нації. «Своїм життям, своїми вчинками він показав, що боровся за Україну не лише на словах. Чорновіл був готовий віддати за неї життя, що власне і сталось 25 березня 1999 року. Це людина, яка не піддалась на жодні спокуси. Його пробували підкупити, але не змогли. Тому і вбили. І сьогодні В’ячеслав Чорновіл є для нас прикладом, як треба боротися та захищати свою батьківщину, він є символом національної ідеї та незалежності України».

Також до слова запросили голову районної організації Народного Руху України Василя Бойка. Він нагадав, що В’ячеслав Чорновіл був на наших теренах 8 лютого 1990 року. На жаль, повернувся до нас вдруге вже у гранті у 2008 році. «Ім’я В’ячеслава Чорновола належить до переліку великих українців. Без нього сучасна Україна була б іншою, але він відкрив нову еру, започаткував дисидентський рух і став національним Героєм України. Його мета – самостійна та незалежна Україна і він йшов до цього через суди, тюрми, народне визнання. Трагічна загибель Чорновола дала нам ще один урок – потрібно об’єднатись задля вільної і незалежної України».

На завершення поминального віча, один із засновників Народного Руху на Сокальщині Володимир Комбель прочитав власний вірш, присвячений Герою України В’ячеславу Чорноволу. Присутні поклали квіти до підніжжя барельєфу та спільно виконали гімн України.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Програма енергозбереження для населення
Програма енергозбереження для населення

 

Програма енергозбереження для населення

Програма «Енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки» прийнята рішенням сесії Сокальської районної ради № 278 від 04.04.2017 року. В рамках даної Програми райдержадміністрацією укладено угоду з «Ощадбанком» на відшкодування відсотків по кредитах на енергозберігаючі заходи. Метою Програми є зменшення споживання паливно- енергетичних ресурсів населенням через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, реалізація комплексу заходів із термомодернізації будівель.

Згідно районної Програми проводиться відшкодування відсоткової ставки за кредитами в розмірі 9%. Крім районної Програми діє обласна Програма енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки, згідно якої здійснюється відшкодування відсоткової ставки в розмірі 5%.

За 2017-2018 роки районною та обласними Програмами скористалися 95 домогосподарств району.

У 2019 році також передбачено фінансування районної та обласної Програм для вищевказаних цілей.

 

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:14, 4 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464