** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.02.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 лютий 2010 року

Пошук в новинах   

освіта

Краса і багатство рідної мови

  20 лютого 2010 року у м. Львові відбувся заключний загальнонаціональний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика. У ньому взяли участь переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу, учні ЗНЗ Сокальського району: Марчило Мар’яна, учениця 9-го класу Сокальської гімназії та Плюхін Лілія, учениця 4-го класу Сокальського НВК «СШ І-ІІІ ст..№3 – колегіум». Після написання завдань з рідної мови, відбувся святковий концерт, а також нагородження переможців обласного конкурсу та учителів, які підготували учнів до конкурсу - це Васьків Оксана Орестівна, учитель української мови Сокальської гімназії і Максимець Вікторія Станіславівна, вчитель початкових класів Сокальського НВК «СШ І-ІІІ ст..№3 – колегіум».

 З вітальним словом виступив начальник головного управління освіти і науки Львівської ОДА Хобзей Павло Кузьмович, який разом із заступником головного управління освіти і науки Львівської ОДА Богданою Михайлівною Біляк  провели церемонію нагородження. Учні та вчителі отримали дипломи, грамоти та подарунки.

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:07, 29 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567