** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.02.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 лютий 2017 року

Пошук в новинах   

влада

В селищі Жвирка встановлять спортивний майданчик зі штучним покриттям
В селищі Жвирка встановлять спортивний майданчик зі штучним покриттям

В селищі Жвирка встановлять спортивний майданчик зі штучним покриттям

24 лютого голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих провів нараду за участю голови районної ради Миколи Паська, Сокальського міського голови Вадима Кондратюка, депутат обласної ради Сергія Касяна, депутатів районної ради. Присутні обговорили питання щодо встановлення в районі спортивного майданчика з тренажерним обладнанням зі штучним покриттям (в рамках обласної Програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» у 2017 році). За підсумками обговорення було вирішено: встановити спортивний майданчик зі штучним покриттям у смт.Жвирка; звернутися до Львівських облдержадміністрації та обласної ради щодо виділення додатково ще одного спортивного майданчика для облаштування у м.Сокалі.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Весна прийшла, помалу почав танути асфальт
Весна прийшла, помалу почав танути асфальт

Весна прийшла, помалу почав танути асфальт

Сьогодні чи не єдиний нормальний кусочок тротуару (біля 4 школи) був знищений(((^

дописувач_
***

суспільство

Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів
Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів

Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів

Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості з метою популяризації професій легкої промисловості , передусім «швачки», організували та провели ряд профорієнтаційних заходів. Зокрема 21.02.2017р. спеціаліст центру зайнятості Т.Павлик спільно з працівниками ДП «Датський текстиль» Компанії «ПВН Холдінг А/С» (Данія) провели для учнів 9-х класів Сокальської НВК «ЗШ І-ІІІ ст№4 - ліцей» професіографічну екскурсію на тему: «Наочне ознайомлення з професією «швачка». Працівники фабрики ознайомили з короткою історією створення підприємства, розповіли, що ДП «Датський текстиль» – це українська текстильна фабрика, розташована у м.Сокалі, яка спеціалізується на виробництві та дизайні полотен (жакардові тканини, велюри, різноманітні трикотажні полотна). Коріння фабрики у Данії. Працівники наголосили, що весь досвід роботи запозичено в Данії й відповідно розвинули і відкрили в себе в’язальну, фарбувальну, пакувальну та швейну дільницю.

Начальник дільниці конструювання п. Любов Червінська зробила короткий опис основних технологічних процесів на підприємстві, розповіла про розподіл праці в розрізі професій, про основні професії та суміжні, а також наголосила про перспективи професійного росту та високій заробітній платі на підприємстві. Найбільшу увагу було приділено швейній дільниці, де технолог детально розповіла і показала як відбувається стібання, крій, комплектування крою, шиття.

Учнівська молодь звернула увагу, що працівники ДП «Датський текстиль» забезпеченні належними умовами праці, , безкоштовним транспортом та медичним обслуговуванням, отримують безкоштовне і смачне харчування в їдальні, повна компенсація наднормових годин. На завершення екскурсії учнів пригостили кавою з булочками, за що вони щиро подякували, й за цікаву, змістовну і корисну екскурсію також.

А 23.02.2017р.провідний фахівець з профорієнтації Т.Павлик спільно з викладачами ВПУ №11 м.Червонограда провели для учнів випускних класів Савчинської ЗШ І-ІІІ ступенів профорієнтаційні заходи, де ознайомили учнів з ситуацією на ринку праці, детально розповіли про навчання в навчальному закладі за професією «швачка»,ознайомили з наочним матеріалом, а також наголосили, що на даний час працедавці готові платити немалі гроші швачкам. Наприкінці зустрічі учнівська молодь охоче пройшла тестування за сучасними методиками щодо правильного професійного самовизначення.

Тетяна Павлик, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості

^

дописувач_
***

суспільство

На Сокальщині зростає кількість безробітних.
На Сокальщині зростає кількість безробітних.

На Сокальщині зростає кількість безробітних.

 Станом на 15 лютого на обліку в Сокальському районному центрі зайнятості є 480 безробітних, хоча станом на 1 січня їх було 360. За словами начальника служби праці Віктора Лащука, таке зростання пов’язане із підняттям рівня мінімальної зарплати до 3 200 гривень і підприємці змушені скорочувати своїх працівників.

Водночас з початку року за сприяння центру зайнятості було працевлаштовано 123 особи, скеровано на громадські роботи 8 чоловік та на перенавчання – 16. Серед безробітних, які стоять на обліку 190 – це молоді до 35 років, 241 – жінка та 224 – це сільське населення. 112 мають повну вищу освіту, 171 – професійно-технічну. Натомість районна служба праці пропонує лише 12 вільних вакансії, серед яких в основному робітничі професії: швачка, підсобні робітники, маляри, охоронці.

Також, на обліку є 38 учасників АТО і для них є 31 вільна вакансія. На сьогодні 5 проходять перенавчання з подальшим працевлаштуванням на підприємствах району. За словами Віктора Лащука багато наших підприємств виявили бажання допомогти у пошуках роботи демобілізованим району. Окрім того укладена угода про співпрацю між центром зайнятості та районним військоматом. Його представники постійно беруть участь в різних семінарах, проводять співбесіди із безробітними щодо залучення до контрактної служби.
^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:35, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464