** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.12.2020

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 грудень 2020 року

Пошук в новинах   

влада

Відкриття амбулаторії у Волсвині
Відкриття амбулаторії у Волсвині

Для Волсвина – дві гарні новини

Попередні два дні знакові для Волсвинського старостинського округу Червоноградської територіальної громади. У вівторок на сесії Червоноградської міської ради депутати і міський голова прийняли бюджет, яким передбачили мільйон гривень на ремонт дороги в цьому населеному пункті, а вчора тут відкрили амбулаторію сімейної медицини.
Волсвинська амбулаторія є 24-ю з числа тих, які відкриті на Львівщині відповідно до державної програми «Розвиток медицини у сільській місцевості», прийнятої у 2017 році. Будівництво тривало два роки. Його вартість – 7,6 мільйона гривень: з державного бюджету було виділено субвенцію 6,8 мільйона гривень, решта – співфінансування місцевих бюджетів. Запрацює амбулаторія після нового року, першу медичну допомогу тут зможуть отримувати більше двох тисяч жителів Волсвина, а також за потреби і сусіднього села Поздимир. В новий заклад шукають лікаря. Працюватиме він у підпорядкуванні «Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда».
– Відкриття амбулаторії у Волсвині – непересічна подія, сказав Червоноградський міський голова Андрій Залівський. Червоноград не докладав до її будівництва зусиль, але так сталося після виборів, що буде її експлуатувати.
Завдання надалі – зробити під’їзну дорогу, знайти хорошого лікаря, дооснастити амбулаторію тим, що ще необхідно. Важливо також зацікавити лікаря жити у селі, щоб його жителі могли отримувати допомогу цілодобово. Андрій Залівський побажав, аби нова амбулаторія стала центром профілактики, допомоги і підтримки всіх мешканців села.
Поблагословив на успішну працю новий медичний зак­лад священник волсвинської церкви Воздвиження Чесного Хреста о. Василь Дубецький. Привітали депутатка Львівської обласної ради Анна Ярмола, директор управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Павло Терех, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, і, звичайно, староста Волсвина Віктор Притулко. На відкритті закладу були присутні багато жителів села, які дуже радіють, що матимуть під боком сучасну амбулаторію і можуть розраховувати на якісні медичні послуги.

Газета "Новини Прибужжя"

^

дописувач_
.

суспільство

 Сокальським РС проводиться набір кандидатів для зарахування до резерву служби цивільного захисту

Відповідно до статті 107 Кодексу цивільного захисту України (Резерв служби цивільного захисту) Сокальським РС проводиться набір кандидатів для зарахування до резерву служби цивільного захисту
З громадянами, які виявили бажання бути зарахованими до резерву служби цивільного захисту на добровільній основі укладається контракт  (особа повинна отримати освіту у навчальному закладі цивільного захисту або бути звільненою із служби цивільного захисту чи з військової служби в запас, здатною за станом здоров’я проходити службу цивільного захисту та не досягти граничного віку перебування на службі цивільного захисту).
Особа, яка уклала контракт про перебування у резерві служби цивільного захисту:
1) зараховується до резерву служби цивільного захисту і вважається такою, що перебуває на спеціальному обліку, - протягом строку дії контракту;
2) приймається на час мобілізації на умовах, визначених цим контрактом, на службу цивільного захисту для виконання обов’язків за посадою, передбаченою відповідним штатним розписом.
За особою, прийнятою на службу цивільного захисту на основі контракту про перебування у резерві служби цивільного захисту, під час цільової мобілізації зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форми власності.
Стосовно осіб, які зараховуються до резерву служби цивільного захисту, і за умовами, визначеними контрактом, прийматимуться на час мобілізації на службу цивільного захисту для виконання обов’язків осіб начальницького складу, за їх письмовою згодою проводиться спеціальна перевірка в порядку, встановленому Законом України "Про запобігання корупції".
Порядок та обсяги підготовки осіб, які уклали контракти про перебування у резерві служби цивільного захисту, час та строки проведення зборів (навчальних або перевірочних) визначаються Кабінетом Міністрів України.
Порядок виплати і розміри грошового забезпечення осіб, які перебувають у резерві служби цивільного захисту, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

кримінал

Операція "Ялинка"

УВАГА!!!
Наближаються новорічні і Різдвяні свята. Обов’язковим атрибутом цих радісних, веселих торжеств є новорічна красуня – ялинка. Дуже важливо щоб придбана ялинка була заготовлена в законний спосіб.
З метою попередження самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації ялинок у період підготовки до нового 2021 року вже створені мобільні групи, які під час проведення перевірок виявлятимуть порушників як в лісі, так і на ринках та автошляхах. Купуючи ялинку, варто пам’ятати, що кожне дерево обов’язково повинно бути промарковане спеціальним уніфікованим засобом: самоклейною етикеткою зі штрих-кодом або ж пластмасовою биркою-стяжкою. На кожній з них розміщується унікальний номер та відповідний йому штрих-код. Ці дані заносяться до Системи електронного обліку деревини, яка містить інформацію про постачальника. Кожен охочий прямо на ялинковому базарі може перевірити походження деревця. Для цього на сайті https://open.ukrforest.com/ або ж у мобільному додатку для Android «yalynka.info» потрібно ввести номер з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки. У випадку, якщо в електронному обліку інформація за введеним номером відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.
Отож повідомляємо, що За самовільну заготівлю ялинок згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2008 за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево на лісопорушника за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладається штраф: на фізичних осіб — в розмірі від 510 до 1020 грн, на посадових осіб від 2550 до 5100. За реалізацію незаконно зрубаних новорічних ялинок встановлені передбачено штрафні й карні санкції відповідно до статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу — тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн – 1700 грн), а ті самі дії вчинені в межах природно-заповідного фонду — штраф від 100 до 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн – 3655 грн).
Одночасно повідомляємо, що за кожне самовільно зрізане дерево нараховується шкода, заподіяна лісу незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев, розмір якої залежить від діаметра пня зрізаного дерева.
Закликаємо громадян купувати лише ялинки, які марковані биркою (чи спеціальною стрічкою) зі штрих-кодом, що підтверджує законність її заготівлі та реалізації!!!

^

поліція
Сокальське Відділення Поліції

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:40, 19 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567