** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.12.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

В.о. керівника апарату райдержадміністрації взяла участь у засіданні круглого столу
В.о. керівника апарату райдержадміністрації взяла участь у засіданні круглого столу

В.о. керівника апарату райдержадміністрації взяла участь у засіданні круглого столу

23 грудня в.о. керівника апарату Сокальської райдержадміністрації Надія Перегінець взяла участь у засіданні круглого столу щодо впровадження реформи децентралізації в Україні, який відбувся у Червоноградській міській раді. Учасник круглого столу обговорили наступні питання: децентралізація в контексті Конституційної реформи; правове регулювання децентралізації в Україні; перший досвід добровільного об’єднання територіальних громад; фінансова децентралізація; міжнародний досвід об’єднаних громад; перші вибори депутатів та голів об’єднаних громад. Організатором заходу виступила Львівська обласна громадська організація «Комітет Виборців України».

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

У Києві шахтарі влаштували пікет під стінами Верховної Ради
У Києві шахтарі влаштували пікет під стінами Верховної Ради

У Києві шахтарі влаштували пікет під стінами Верховної Ради

У середу, 23 грудня у Києві відбулася всеукраїнська акція протесту трудових колективів вугледобувних підприємств України з вимогою забезпечити стабільну роботу вугільних шахт. Акція протесту, у якій взяли участь шахтарі нашого регіону проходила біля будинку Верховної Ради України. Вона розтягнулася до будинку Уряду, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а також Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг йдеться у повідомленні прес-служби УкрВугле-ПрофСпілки.

Того ж дня, у середу відбулося пленарне засідання Верховної ради під час якого до присутніх звернувся народний депутат Олег Мусій, який захищає інтереси шахтарів. Також він звернувся до народних депутатів, до всіх членів міжфракційного депутатського об’єднання «Захистимо вугільну галузь» з тим, якщо в проекті держбюджету не буде закладена підтримка вугільної галузі, то це може призвести до тих акцій протесту, які ми спостерігали у 90-роках. 

Нагадаємо, шахтарі під стінами ВР вимагали погасити заборгованість з заробітної плати за 2015 рік працівникам підприємств галузі та забезпечити подальшу регулярну її виплату згідно законодавства; забезпечити підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам підприємств галузі та галузеві мінімальні гарантії з оплати праці відповідно до законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та положень Галузевої угоди; прийняти Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», яким передбачити бюджетне фінансування вугільної галузі, чим забезпечити стабільну роботу вугледобувних підприємств, а також завершення будівництва шахти «Нововолинська №10».

Додамо, що шахтарі також вимагають погасити заборгованості Енергоринку за спожиту електроенергію, вироблену з українського вугілля, а також забезпечити своєчасність розрахунків за відвантажене вугілля; терміново вирішити питання щодо підвищення ціни на вугілля і удосконалити діючий механізм формування тарифів на енергоносії; відновити раніше скасовані соціально-трудові гарантії працівникам вугільної галузі, які передбачені Гірничим законом та Законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці»; припинити ігнорування та формальний підхід до вимог і пропозицій галузевих профспілок і розпочати відкритий і дієвий соціальний діалог з галузевими профспілками та інше.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:06, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464