** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.01.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 січень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

21 січня голова Сокальської райдержадміністрації О.Кінах провів нараду по питанню діяльності ДП “Датський текстиль”. У ній взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.Бойко, голова районної ради О.Солодяк, його заступник В.Панченко, Сокальський міський голова П.Савчук, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М.Баралус, головний санітарний лікар І.Мельник, технічний директор ДП “Датський текстиль” М.Королишин, голова Ради трудового колективу ДП “Датський текстиль” Б.Свистун, представники відділу екологічного контролю, відділу з питань надзвичайних ситуацій та інші.


Розглядалися питання: про усунення ряду недоліків, порушень та відхилень від вимог нормативних документів, а також погодженої проектної документації, які необхідно усунути до пред’явлення об’єкта державній приймальній комісії ; про усунення недоліків та зауважень по лінії пожежної безпеки.


Було вирішено: виконати роботи по зовнішньому оздобленню фасадів будівлі до проекту до 05.02. 2008 року із внесенням змін до проекту; завершити внутрішні оздоблювальні роботи, побудувати внутрішню стіну, перегородку у приміщенні, відповідно до вимог проектної документації до 20.02. 2008 року; до 20.02.2008 року усунути всі недоліки по лінії пожежної безпеки.


^

РДА
Сокальська РДА

культура

Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні “Різдвяні дзвіночки”, який проходить у Червонограді вже вп’яте, стає більш популярним, зростає його професійний рівень. Про це свідчить збільшення кількості учасників, які приїздять з різних куточків нашої держави.Цього року понад 80 вокалістів подали заявки на участь, було відібрано 64 конкурсанта з 16 областей України. Вперше виступатимуть на фестивалі діти з автономної республіки Крим та Молдови. Підготовка до проведення конкурсу на належному рівні триває вже протягом 3-х місяців.У вівторок, 22 січня, відбулось останнє засідання оргкомітету, де вирішувались остаточно всі організаційні питання: як зустріти учасників, де вони будуть проживати, як харчуватися. Як розповів директор Червоноградського Народного Дому Віктор Коваленко на фестиваль приїде багато почесних гостей на лише з України, а і з сусідньої держави Польщі.Визначено 9 членів жюрі. Голова комісії - заслужений артист України Мар’ян Шуневич. Присутні на засіданні орг-комітету головний лікар Ярослав Панчишин та заступник начальника міського відділу міліції начальник міліції громадської безпеки Ростислав Лінинський зазначили, що медики і правоохоронці будуть постійно чергувати і в приміщенні великої зали Народного Дому, за кулісами, і на вулиці з метою попередження винекнення конфліктних ситуацій.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:13, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464