** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.02.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    22 лютий 2021 року

Пошук в новинах   

суспільство

проєкт «Єднає нас Буг
проєкт «Єднає нас Буг

19 лютого відбулась прес – конференція, присвячена реалізації міжнародного проєкту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів».

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький, радник голови райради Галина Крук, бурмістр гміни Дрогичин Республіка Польща Войцех Божим, координатор міжнародного проєкту Рафал Сівек, а також президент  асоціації «Локальна група дій – Тигель долини Бугу» Агнешка Войтковська розповіли журналістам про стадію реалізації проєкту на цей момент.
Партнери проєкту BugUnitesUs вирішили створити нові умови та перспективи для свого регіону. Буде створено два нові в маршрути річкою Буг з відповідним маркуванням, інформаційними пунктами та майже 40 місцями для відпочинку. Перший такий маршрут вестиме від  Верхобужа до Вишкова у Польщі  і становитиме приблизно 700 км, а другий - від Бєліна до Бреста у Білорусі, вздовж Дніпро-Бузького каналу та річки Муховець (приблизно 100 км). У Сокалі, Бєліні та Дрогічині будуть створені три центри байдаркового туризму, які займатимуться промоцією природної спадщини та байдаркового туризму. Відвідувачі зможуть безкоштовно винайняти  байдарки та необхідне обладнання, підібрати байдарку для себе у відкритому басейні, відвідати заняття з байдаркового спорту та відкриті заходи. Крім того, Центр у Дрогічині матиме музей байдаркового спорту та унікальний тренажер для дітей, літніх людей та осіб з особливими потребами, на якому можна буде тренуватися у сухому середовищі. Всі центри будуть обладнані портативними пристроями електронного перекладу для іноземних туристів.
Завдяки покращенню туристичної інфраструктури проєкт забезпечить нові можливості для розвитку потенціалу територій та економічного зростання. Що не менш важливо, партнери зміцнять співпрацю та обмін досвідом, разом вирішуючи спільні проблеми. Новий байдарковий маршрут, що пролягатиме через прикордонні території трьох країн, дасть змогу людям, які люблять природу, відкрити для себе красу річки Буг.
Учасники проекту – гміна Дрогичин (Республіка Польща), Червоноградська районна рада Львівської області (Україна), Дрогичинский районний виконавчий комітет Брестської області. 
Польські гості  розповілипро зроблену роботу з їхнього боку в межах проєкту. Зокрема презентували новий байдарковий центр, облаштований відповідно до умов проєкту. Іноземні партнери продемонстрували рекламну продукцію, яка також виготовлена згідно з умовами проєкту.
З українського боку вже придбано 34 байдарки із необхідним спорядженням, розпочато будівництво центру байдаркового туризму, облаштовано фундамент для спорудження 20-метрової оглядової вежі, яка буде розміщена в селі Конотопи, зроблено інспектування маршруту по річці Буг і визначено 7 місць для відпочинку туристів.

Центри байдаркового туризмут будуть займатись промоцією природної спадщини та байдаркового туризму. Відвідувачі зможуть безкоштовно винайняти  байдарки та необхідне обладнання, відвідати заняття з байдаркового спорту та відкриті заходи. 
 Новий байдарковий маршрут, що пролягатиме через прикордонні території трьох країн, дасть змогу людям, які люблять природу, відкрити для себе красу річки Буг.

 

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:09, 13 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567