** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.02.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    22 лютий 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

Загрози підтоплень на Сокальщині поки що немає
Загрози підтоплень на Сокальщині поки що немає

Загрози підтоплень на Сокальщині поки що немає

Питання функціонування бюджетоутворюючих підприємств, епідемічна ситуація та попередження надзвичайних ситуацій обговорювались в ході вівторкової наради в Сокальській РДА, яку проводив голова СРДА Олег Пелих.

За інформацією головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, в районі не спостерігається значного росту захворюваності на ГРВІ і ГРИП. Рівень, на відміну від суперечливих повідомлень, що з’являються в області, далекий від епідемічного, зазначив медик.

Ситуація на ДП «Львіввугілля» стабільна. В лютому виконується планове завдання з видобутку. За 20 днів місяця видобуто 88 з половиною тисяч тон вугілля, що складає 102 цілих 6 десятих відсотка. Дещо менше плану виконали робіт прохідники – рівень виконання складає 96%, про це повідомив в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу держпідприємства Микола Мисак. За його словами, негативним є момент накопичення вугілля на аварійних складах. На шахтах зараз його накопичилось 77 тисяч 700 тон. Цю ситуацію керівник ДП пов’язує із нестабільною роботою збагачувальної фабрики. Триває це близько 10 днів, за попередніми даними у підприємства фінансові проблеми. Хоча, за словами Миколи Мисака, ДП «Львіввугілля» розрахувалось із фабрикою за надані послуги. Вугільникам регіону за попередній період в межах 35% виплачені кошти по заробітній платі за січень. Наразі, ДП очікує кошти на виплату решти зарплати.

Крім того, в ході наради обговорювалась ситуація в районі із можливими підтопленнями. За даними начальника районного управління водного господарства Василя Новосада, в Сокальському районі спостерігається незначне підняття рівня річок, проте загрозі підтоплень немає. Після проведення засідання комісії ТЕБ і НС в Сокальській РДА, очільникам місцевих рад району розіслана інформація про дії задля запобігання та в часі підтоплень населених пунктів. За даними Василя Новосада, потреб в укріпленні та підвищенні берегів на річках Сокальського району наразі немає.

^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:54, 2 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464