** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.07.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 липень 2021 року

Пошук в новинах   

влада

Туристична Сокальщина
Туристична Сокальщина

Туристична Сокальщина

Сокальщина має досить значний туристичний потенціал. Унікальне культурне різноманіття краю та наявність великої кількості цінних та туристично-привабливих історико-культурних об’єктів різних історичних епох та тематичних напрямів  дозволяє сформувати різні за напрямами маршрути  та розвивати різноманітні види туризму  для різних категорій туристів. В рамках проєктів «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який реалізуватиме Сокальська міська рада за підтримки Українського Культурного Фонду та “Відкриття скарбів культурно- історичної спадщини Сокальщини”, у Сокалі в приміщенні Малої академії наук  пройшов круглий стіл за участі відомих дослідників, представників влади, громадськості, польських партнерів.  Мета заходу – пропагувати  культурно-історичну спадщину Сокальської громади як конкурентної переваги, бачення туристичного бренду  Сокальщини та просування його на національному та міжнародному ринку туристичних послуг.
На початку заходу усіх привітав міський голова Сергій Касян, він розповів про туристичний потенціал  Сокальщини. Директор Сокальської Малої академії наук Світлана Мусій розповіла про туристичні перспективи м. Сокаля та про проєкт «Відкриття скарбів культурно—історичної спадщини Сокальщини».
Партнери з Польщі – Анна Яржебська та Кшиштоф Флорис розповіли про створення квестів, - це ефективний спосіб популяризації для туристів культурної та природної спадщини. Ярослав Кирпушко із Чернівці розповів про принади Чернівців для туристів, про квест-атракції їхнього міста, поділився досвідом залучення туристів. У Сокалі теж ініціативна група на чолі із Світланою Мусій напрацювали квест, його мали змогу пройти всі учасники заходу. Під час квесту всі учасники відвідували визначні місця Сокаля, шукаючи там скарби. Також цікаву екскурсію у музеї «Людина. Земля. Всесвіт» провела його директор Наталія Покотюк.
Після обідньої перерви, відкриваючи другу сесію круглого столу, міський голова Сергій Касян розповів про зйомки художної кінострічки про Сокаль, яку зараз знімають поблизу Києва. А також розказав учасникам  про туристичні перлини Сокальщини – комплекс монастиря Бернардинів, костел св. Марка у Варяжі, Тартаківський палац та інші.
Керівник проекту “Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність”  Ігор Дацюк висловив думки щодо розвитку туризму в нашій громаді як одного з напрямів економічного розвитку нашого краю.
Про тенденції та перспективи розвитку туризму на Львівщині в постковідний період вів мову заступник начальника управління туризму та курортів львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський. Про успішні інноваційні підходи в залученні туристів, успішні практики у гмінах Польщі розповідав Кшиштоф Флорис.
Своїми  баченнями  щодо збереження та реставрації пам’яток історії та культури поділилися керівник департаменту архітектури та містобудування Львівської облдержадміністрації Олена Василько та відомий львівський науковець Василь Петрик.
 Вчитель Сокальської МАН Мирослава Бик розповіла про перспективи розвитку туризму у Сокальській ОТГ. Директор Львівської асоціації розвитку туризму Андрій Мацелюх висловив своє бачення туристичного брендингу міста. Викладач Львівського національного університету ім. І.Франка Михайло Рутинський розповів про значення маркетингу в промоції туристичного місця призначення та проаналізував ситуацію з промоцією туристичних місць на Сокальщині.
Після панельних дискусій учасники круглого столу відвідали Тартаківський палац, де місцевий волонтер, екскурсовод  Богдан Козійчук провів екскурсію, розповів, що роблять місцеві мешканці  для порятунку цієї культурної пам’ятки.
Проєкт «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» передбачає розробку пішо-велисипедного культурно-пізнавального маршруту, який включатиме  основні туристично привабливі історико-культурні об’єкти Сокальщини та стане однією з візитівок краю, яка використовуватиметься у промоційній кампанії, має на меті зробити Сокальщину впізнаваною для вітчизняних та іноземних туристів. Сокальська міська рада висловлює подяку розробникам проекту Ігореві Каспруку, Ігореві Дацюку, Андрієві Мацелюху та Наталії Морозюк. Чекаємо його успішної реалізації.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

влада

ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ РАЙОН ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ
ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ РАЙОН ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ

ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ РАЙОН ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ

18 липня в селищі Добротвір, Червоноградського району відбулося свято  «7 громад – один район «ЧЕРВОНОГРАДЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ».  На урочистості завітало чимало гостей, представники влади Львівської області, нового району, територіальних громад, депутати різних рівнів, творчі колективи, військові, народні майстри тощо.
На початку свята усіх присутніх привітали голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький, голова Червоноградської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова Львівської ОДА Максим Козицький, голова комісії Львівської обласної ради з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук, голова Добротвірської селищної ради Тарас Келеберда та інші.
Зокрема, очільник району Андрій Порицький відзначив, що ми всі творимо історію нового району і якою вона буде, залежить він наших спільних дій: «Ще 5 років тому, ніхто не думав, про можливість існування Червоноградського району. А сьогодні, ми вже відзначаємо його першу річницю. Я дуже радий жити в цей час, коли ми творимо історію нової громади. Сподіваюсь, що наші діти та онуки будуть гордитись тим, що ми зробили.»
На фестивалі «ЧЕРВОНОГРАДЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ» свої досягнення та здобутки презентували сім громад, які увійшли до Червоноградського району. Кожна локація була яскрава і змістовна, із представленням іміджевої продукції.
Паралельно відбувались показові виступи кінологів Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України міста Великі Мости, каратистів та осередків скаутської організації молоді територіальних громад Червоноградського району. На сцені виступали мистецькі колективи територіальних громад району.
В ході свята також був розіграний Кубок Червоноградського району з футболу серед гравців 2009-2010 років народження. Перемогли футболісти «Дитячий ФК Арсенал-Сокаль».

^

Червоноградська рр
Червоноградська районна рада Львівської області

суспільство

Планується капітальний ремонт стадіону «Сокіл»
Планується капітальний ремонт стадіону «Сокіл»

Планується капітальний ремонт стадіону «Сокіл»

Сьогодні, 20 липня, голова Червоноградської райдержадміністрації Андрій Дяченко спільно з головою Сокальської міської ради Сергієм Касяном відвідали фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл», що в Сокалі, де планується капітальний ремонт в рамках програми «Велике будівництво».

В ході робіт заплановано:

Капітальний ремонт бігових доріжок з синтетичним покриттям;
Облаштування легкоатлетичних секторів для стрибків у висоту, у висоту з жердиною, стрибки в довжину та усі види метань;
Облаштування поливу футбольного поля;
Встановлення інформаційної таблички розміром 3/4;
Облаштування майданчика з тренажерним обладнанням зі змінною вагою;
Облаштування трьох майданчиків для пляжного волейболу;
Влаштування трибун з накриттям та пластмасовими посадочними місцями;
Утеплення адміністративної будівлі фізкультурно-спортивного комплексу «Сокіл».
При відвідуванні даного об’єкту Андрій Дяченко особливу увагу зосередив на дотриманні запланованих термінів реалізації програми

^

ЧРДА
Червоноградська РДА

суспільство

Відбувся комісійний виїзд щодо облаштування сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску
Відбувся комісійний виїзд щодо облаштування сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску

Відбувся комісійний виїзд щодо облаштування сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску

20 липня, відбувся комісійний виїзд щодо облаштування сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску "Угринів - Долгобичув".

У ньому взяли участь: голова Червоноградської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова Сокальської міської ради Сергій Касян та староста Сава Володимир, представник служби автомобільних доріг у Львівській області Віктор Крупа, начальник відділу дорожнього господарства та транспорту Червоноградської РДА Степан Шевчук.

Згідно проектно-кошторисної документації заплановано такі роботи:

влаштування нового дорожнього асфальтобетонного покриття на дорозі Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква;
влаштування посадкових площадок та підходи до них;
влаштування з’їздів;
розширення на смузі розвороту;
влаштування перехідно-швидкісних смуг на примиканні вищезгаданої дороги;
влаштування тротуарів та велодоріжок (від пункту "Угринів- Долгобичув" до с.Нісмичі)
влаштування дорожньої розмітки з встановленням дорожніх знаків, тощо.
Роботи розпочнуться орієнтовно у вересні 2021року. Переможцем тендеру на виконання вищевказаних робіт визначено підрядну організацю ТзОВ «Дрог-Буд».

А також, в ході виїзду було обстежено та складено акт по мосту на відрізку дороги Т-14-08 Угринів-Хоробрів через р.Варяжанка, та подано пропозиції щодо усунення недоліків службі автомобільних доріг у Львівській області, яка є балансоутримувачем.

 

.

^

ЧРДА
Червоноградська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:06, 29 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567