** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.06.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 червень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

Громадам Сільця і Тартакова презентували проекти сміттєпереробних заводів
Громадам Сільця і Тартакова презентували проекти сміттєпереробних заводів

Громадам Сільця і Тартакова презентували проекти сміттєпереробних заводів

Вчора, 20 червня, представник інвестиційної компанії презентував громадам сіл Сілець і Тартаків пропозиції побудови комплексів з утилізації ТПВ. На розгляді для можливого розміщення заводу в Сокальському районі дві земельні ділянки: у селі Романівка (на території Тартаківської міської ради) та Сілець (за межами населеного пункту). Інвестори пропонують технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива, сміттєспалювання з глибинною переробкою. На зустрічах були присутні представники ряду департаментів Львівської ОДА, керівництво райдержадміністрації та районної ради, сільські голови, депутати, громада. Мешканцям сіл роз’яснено, що сміттєперепорбний завод – це не полігон твердих побутових відходів. Інвестори планують будівництво сучасних, абсолютно безпечних комплексів із утилізації ТПВ, які сьогодні працюють у багатьох європейських містах. Окрім того, громади, на території яких збудують сміттєпереробні заводи, отримають можливість залучити у свої населені пункти нові інвестиції для будівництва доріг чи соціальних об’єктів. Сміттєпереробні заводи, які збудують на території Львівщини, перероблятимуть відходи не лише міста Львова – комплекси із переробки прийматимуть ТПВ в першу чергу з тих районів, де вони розташовані.

В ході обговорення представники громад мали змогу отримати експертні відповіді на запитання щодо технологічного процесу переробки та екологічної безпеки.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях
Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях

Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях

Дітям та молоді з інвалідністю випала чудова можливість побувати у місті Краснік, Люблінського повіту – Польща. Нагадаємо, минулого місяця під час зустрічі із керівниками Сокальської районної ради та РДА, представники «Польського союзу рибалок» запросили членів районної асоціації інвалідів на змагання із рибальства серед дітей і молоді з особливими потребами, які у місті Краснік проводяться щороку за підтримки місцевих меценатів.

Команда сокальчан із 5-ти осіб вперше взяла участь у такому заході і була єдиною іноземною командою у змаганнях. Оганізатори наполягають розвивати такі заходи та в наступні роки запрошувати більше команд з України.

Змагання надовго запам’ятаються українським учасникам, тому що це була перша їхня поїздка закордон, а ще, тут вони чудово порибалити і поспілкувалися із місцевими жителями.

Про це радіо «Сокаль» розповіла директор Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова, яка подякувала небайдужим людям, завдяки яким відбулася ця поїздка, а саме працівнику Міграційної служи у м. Сокаль Олесі  Кушіль за допомогу у виготовленні біометричних паспортів, а також депутатам Сокальської районної ради Ігорю Плечінью, Роману Шевчуку і Роману Волосу, які допомогли із пальним, транспортом і страхівкою. Щира подяка голові Сокальської районної ради Миколі Паську, який особисто супроводжував нашу команду в подорожі та першому заступнику голови Сокальської РДА Ірині Задолинній за організацію поїздки.

Зазначимо команда рибалок з особливими потребами із Сокальщини зайняла 3-тє місце у змаганнях, наловивши майже 2 кг риби! Її учасники були нагороджені грамотами, медалями і подарунками.

Звісно, рибу довелося відпустити назад у ставок, але цей захід на природі є прикладом того, що які б обмежені можливості у людини не були, це не є причиною не брати вудку в руки і не отримувати задоволення від життя.

 

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

В ЦРЛ обговорили питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки»
В ЦРЛ обговорили питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

В ЦРЛ обговорили питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

21 червня в Сокальській ЦРЛ відбулася нарада з питання реалізації в районі Урядової програми «Доступні ліки». У ній взяли участь перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, головний лікар району Роман Швед, депутат обласної ради Сергій Касян, представники 6 аптек району, які беруть участь у програмі, та інші. Урядова програма «Доступні ліки» стартувала 1 квітня 2017 року. Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. За інформацією ЦРЛ, по програмі «Доступні ліки» виписано 5023 рецептів, - отоварено 2590 рецептів на суму 144131,76грн., проплачено 107733,45грн. Учасники наради обговорили проблемні питання реалізації рецептів та визначили напрямки покращення реалізації даної програми в районі.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:55, 4 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464