** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.02.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 лютий 2008 року

Пошук в новинах   

здоров'я

20 лютого заступник голови Сокальської райдержадміністрації М.Христинич провела засідання Координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу. У ньому взяли участь заступник головного лікаря району М.Кріль, завідувач епідеміологічним відділом РайСЕС О.Сливінська, методист відділу освіти Г.Гібляк, начальник РВ ГУМВСУ О.Лаврович, представники РЦСССДМ, СуСД, відділу у справах молоді та спорту.


 Розглядалися питання: про епідемічну ситуацію в районі; про стан виконання Міжгалузевої Програми профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини; про забезпечення медико-соціальної допомоги ВІЛ-інфікованим в районі. Як зазначила заступник головного лікаря району М.Кріль, у 2007 році в районі амбулаторно було обстежено 2 527 осіб, з яких з позитивним результатом ВІЛ виявлено 11 осіб. На даний час в районі проживає 16 ВІЛ-інфікованих.


Було вирішено: проводити ретельні медогляди дітей і вагітних жінок; виготовити та розповсюдити інформаційно-просвітницькі буклети про облік, права і обов"язки ВІЛ-інфікованих; провести семінар-навчання для працівників перукарень та салонів краси на тему профілактики і запобігання розповсюдженню ВІЛ-інфекції, СНІДу та гепатиту Б; відкрити кабінет Довіри в ЦРЛ; продовжити проведення семінарів-практикумів по правовому вихованню молоді.
^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:49, 17 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464