** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.10.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 жовтень 2015 року

Пошук в новинах   

політика

відбулися дебати кандидатів на пост мера м. Сокаль.
відбулися дебати кандидатів на пост мера м. Сокаль.

18 жовтня 2015 в Народному і м. Сокаль відбулися дебати кандидатів на пост мера м. Сокаль.

Із 14 кандидатів, які прийняли запрошення та підтвердили, що візьмуть в них участь до громади прийли: Василь Бойко, Віталій Василишин, Сергій Величко, Олег Грицишин, Юрій Ковалик, Вадим Кондратюк, Андрій Мандрик, Сергій Марчук, Євген Музика, Володимир Чуб.

На жаль, четверо кандидатів, з неві причин, не з’явилися, а саме: Алла Вавринчук, Олег Чепіль, Наталія Карташова та Михайло Загірський.

Формат дебатів був доволі простий. Перший етап – представлення учасниками  впродовж 2 хвилин себе та свою програму.

У другому етапі кожен із кандидатів відповідав на запитання згідно порядкового номера, який був обраний ними у попередньому жеребкуванні.  Ведучий формулював проблему, яка є у місті, а кандидати пропонували шляхи виходу із неї. Розглянуто проблеми: недостатня кількість ліцензованих та сертифікованих дитячих майданчиків; проблема занедбаного парку та неякісного прибирання території парку;  проблема із паркуванням в центральній частині міста або відсутність місць для паркування; відсутність громадських туалетів в місті; немає чіткої системи дій по удосконалені роботи теплокомуненерго; низька культура обслуговування в громадському транспорті; відсутність інвесторів за останні роки в Сокалі; щодо недостатньої кількості сміттєвих баків та незадовільного прибирання вулиць; відсутність змістовного дозвілля для молоді; недостатній тиск води у багатоповерхових будинках.

У наступному етапі дебатів кандидати на посаду міського голови мали можливість задати запитання одному із опонентів. Більшість із присутніх учасників хотіли задати питання саме тим кандидатам, які, на жаль, не прийшли.

«На жаль, того кандидата до якого я хотів поставити питання немає, бо я хотів поставити питання до Наталі Павлівни Карташової. Я запитання поставлю, щоб громада задумалась: чи є сьогодні моральне право прислужника тих часів януковицької команди іти на вибори?», -зазначив Володимир Чуб.

Потім учасники дебатів мали змогу відповісти на питання, що найбільше хвилюють сокальчан.

Серед них: як кожен із кандидатів залучатиме інвесторів до нас у місто, про методи впливу на РЕМ ( який не платить ні копійки за оренду землі), про перспективи для молоді, про стан стадіону та ін.

відбулися дебати кандидатів на пост мера м. Сокаль.
відбулися дебати кандидатів на пост мера м. Сокаль.
Запис дебатів. Частина перша. 

Запис дебатів. Частина друга.^

Адміністратор
-

суспільство

У середу лунатимуть сирени оповіщення

Увага всім!

З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 21 жовтня 2015 року в період з 14:40 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен - означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту “Першого каналу Українського радіо”, “Львівського радіо” та “Українського радіо “Культура”, а телеприймачі на 12 канал Львівського телебачення та УТ-1 Національної телерадіокомпанії України і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

^

РДА
Сокальська РДА

релігія

В Сокалі вперше пройшов фестиваль церковних хорів
В Сокалі вперше пройшов фестиваль церковних хорів

В Сокалі вперше пройшов фестиваль церковних хорів

У неділю, 18 жовтня, в Сокалі, в кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла пройшов фестиваль церковних хорів, приурочений до 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

В концерті взяли участь 13 хорів Сокальського деканату, а саме 2 з Сокаля, 3 зі Жвирка, а також з сіл Скоморохи, Варяж, Опільсько, Савчин, Теляж, Войславичі, Лешків та Забужжя. Серед них був лише один дитячий хор з селища Жвирка, решта - дорослі. Про це розповів декан Сокальський Петро Звір.

Кожен учасник фестивалю виконував по 2 пісня на церковну тематику. Відтак регент кожного колективу отримав подяку за участь. За словами священника, такий фестиваль проводиться вперше, але після успішного старту організатори вирішили зробити його щорічним, приуроченим до різних видатних подій.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

Відео від "Сокаль і Сокальщини"

Дебати між кандидатами на посаду міського голови міста Сокаль. 18.10.2015

18 жовтня 2015 року в приміщенні Народного дому відбулися дебати між кандидатами на посаду міського голови міста Сокаль.

http://www.sokal.lviv.ua/novyny-new__3642.html

Із 14 кандидатів, які прийняли запрошення та підтвердили, що візьмуть в них участь до громади прийли: Василь Бойко, Віталій Василишин, Сергій Величко, Олег Грицишин, Юрій Ковалик, Вадим Кондратюк, Андрій Мандрик, Сергій Марчук, Євген Музика, Володимир Чуб.

На жаль, четверо кандидатів, з невідомих причин, не з’явилися, а саме Алла Вавринчук, Олег Чепіль, Наталія Карташова та Михайло Загірський.

^

Адміністратор
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:59, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464