** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 липень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Керівники району обговорили із заступником голови ЛОДА питання соціального захисту демобілізованих.

17 липня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб та начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Огінський взяли участь у нараді, що відбулася у Львівській ОДА під головуванням заступника голови ЛОДА Андрія Корната. Обговорювали питання щодо забезпечення соціального захисту демобілізованих. Як повідомив Володимир Огінський, управління виплатило підприємствам, установам, організаціям Сокальського району компенсацію за період з січня по червень 2015 року у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період, в сумі 4969535,61 грн. Окрім цього, спеціалісти управління, спільно з районним територіальним центром та РЦСССДМ, відвідали 121 демобілізованого. Даним особам, при наявності статусу учасника бойових дій, було роз’яснено право на отримання пільг, путівок на санаторно – курортне лікування, засобів реабілітації, санаторно – курортне лікування дітей, отримання одноразової грошової допомоги від обласних та районних депутатів та інше.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

В райдержадміністрації обговорили питання ремонту доріг району.

20 липня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко провів нараду з питання ремонту доріг району. У ній взяли участь голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови РДА Анатолій Василишин, заступник голови районної ради Володимир Чуб та начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Присутні обговорили питання розподілу коштів на ремонт доріг загального користування району, виділених в рамках районної програми „Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки”. За ці кошти (близько 1 млн. гривень) планується провести ремонт відповідних ділянок таких доріг, як Сокаль-Стоянів, Сокаль-Бояничі, Червоноград-Перетоки та Сокаль-Червоноград-Жвирка. Попередньо, 17 липня, керівники району зустрілися у Львові з керівниками Служби автомобільних доріг у Львівській області та облавтодору. В ході зустрічі напрацьовано варіанти ефективного використання виділених коштів.

Цього ж дня в райдержадміністрації обговорили план подальших дій з головами місцевих рад, по території яких проходять вищезгадані дороги.

^

РДА
Сокальська РДА

економіка

ТзОВ "Клінгспор" створює нові робочі місця в районі

ТзОВ «Клінгспор» планує розширювати своє виробництво. Про це йшлось під час розмови голови Сокальської райдержадміністрації Олега Кожушка з керівництвом підприємства.

Цього року німецькі інвестори вже інвестували у виробництво абразивних матеріалів 13 млн. євро. На даний час на підприємстві працює близько 200 осіб. Власники планують збудувати 5 додаткових цехів та створити 300 нових робочих місць. Голова РДА ознайомився з виробництвом та обговорив з керівництвом проблемні питання, зокрема, повернення державою ПДВ (близько 3 млн. гривень).

Нагадаємо, ТзОВ „КЛІНГСПОР”, зареєстровано в Україні у 2008 році. Ця фірма – один з провідних світових виробників високоякісних абразивних виробів на основі, а також відрізних кругів та шліфувальних кругів для зачищення. Окрім того - торгівля, посередництво в торгівлі, вантажні перевезення. Випускається продукція 3 видів: шліфувальні аркуші, самозачепні (наждачний папір склеєний з велюром) диски, аркуші, дельти та шліфувальні пелюсткові головки.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У Великих Мостах пройшли навчання для прикордонників

16-17 липня у Великих Мостах, на базі Кінологічного навчального центру пройшли планові військові навчання бойової прикордонної комендатури, яка готується до відправки на Схід України. Зокрема бойовий вишкіл пройшли: персонал західного регіонального управління Державної прикордонної служби, управління Львівського прикордонного загону та клінічний шпиталь.

Про це радіо «Сокаль» повідомив перший заступник начальника Великомостівського кінологічного навчального центру, полковник Валерій Данилевич. За його словами, в рамках цих навчань, прикордонники демонстрували своє вміння у поводження зі зброєю, тренувались у бойових стрільбах з групової зброї, провели заняття по наданню першої медичної, допомоги в польових умовах.

Як додав військовий такі навчанні є плановими і проводяться щомісяця на базі польового навчального центру, який має всі умови для прийняття військовослужбовців та територію для проведення відповідних заходів.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

VI черга мобілізації дасть можливість провести ротацію військовослужбовців.

20 липня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко провів нараду з питання виконання заходів, визначених розпорядження голови РДА „Про хід виконання заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів в ході VI черги мобілізації на території Сокальського району”. У нараді взяли участь керівники ряду відділів та секторів РДА. Зокрема, обговорювалося питання про складання списків військовозобов’язаних, яким вручені повістки. Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності покращення роз”яснювальної роботи серед населення щодо важливості мобілізації, оскільки це дасть можливість провести ротацію військовослужбовців, які тривалий час перебувають в зоні проведення АТО.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Шахтарі готуються до відзначення професійного свята

Традиційно, в останню неділю серпня гірники відзначаються своє професійне свято – День Шахтаря. Цього року урочистості з нагоди відзначення відбудуться з 26 по 30 серпня.

Згідно з наказом ДП «Львіввугілля»  затверджено склад оргкомітету до якого увійшли керівники служб держпідприємства, голова Львівської терорганізації Укрвуглепрофспілки Олег Турчин, голова РО Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Михайло Шабля. Голова оргкомітету - в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ярослав Наливайко.

Також затверджені заходи з підготовки і відзначення професійного свята, згідно яких липень місяць оголошено місяцем високопродуктивної та якісної праці з вуглевидобутку, проходження гірничих виробок та відвантаження вугілля під гаслом: «Професійному святу шахтарів – гідну зустріч».

Окрім того, напередодні Дня шахтаря стар­тував традиційний фотокон­курс “Люди і вугілля”. До участі приймаються світлини, які відображають життя та трудові звершення гірників Прибужжя. Від авторів фото очікується персональ­не бачення нелегкої праці шахтарів. Особливу перевагу матимуть знімки, які знайомлять читачів з історією вугільного басейну, діляться своїми враженнями щодо того, як шахтар щоденною та наполегливою працею примножує здобутки вугільного ре­гіону Львівщини.На розгляд журі приймаються виключно персональні фотознімки, які раніше не були опубліковані. У рам­ках конкурсу будуть відзначені ав­тори в номінації “Краще фото”.

До участі запрошуються як профе­сійних фотографів, так і любителів фотомистецтва. Останній  термін, до якого мають бути надіслані фотографії – 20 серп­ня 2015 року, а вже 26 серпня бу­дуть визначені переможці.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У 2015 році в районі реорганізують два навчальних заклади.

20 липня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко взяв участь у Skype-конференції голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Обговорювалися наступні питання: про хід оптимізації мережі освіти; про впровадження на території області законодавчих змін щодо спрощення дозвільної системи у сфері містобудування; про стан виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 2 лютого 2015 року № 22/8-1399/0/1-15 щодо виконання графіку проведення технічної інвентаризації захисту споруд цивільного захисту в 2015 році. У 2015 році, в рамках оптимізації мережі освіт, в районі реорганізують дві школи: Мурованський НВК „ЗОШ ІІІ ст.-дитячий садок” у Мурованський НВК „ЗОШ ІІ ст.-дитячий садок” (прийнято рішення сесії районної ради від 11.06.2015 року) та Тудорковицьку ЗОШ І-ІІ ст. у Тудорковицький НВК (буде розглянуто на черговій сесії районної ради у серпні 2015 року).

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

В селі Острів «Правий сектор» вже ліквідував свій блокпост

Блок пост, який представники Червоноградського «Правого сектора» встановили в селі Острів, вже ліквідовано. Про це радіо «Сокаль» повідомив представник Червоноградської організації Євгеній Горбунов. За його даними, блокпост було встановлено з навчальною метою , а також для слідкування за рухом транспортних засобів, щоб попередити потрапляння на наші терени небажаних гостей.

Блок пост було встановлено ще минулого тижня. На ньому цілодобово чергували представники місцевого «Правого сектору» та Червоноградського самооборони. За словами Євгенія Горбунова ці дні на пості пройшли  спокійно, лише окремі водії зупинялись, щоб поцікавитись, з якою метою встановлений блокпост.

Відтак, вже у суботу, після доволі спокійного чергування, червоноградська організація отримала вказівку зі штабу «Правого сектора»: згорнути блокпост та їхати на збори до Києва.


^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

На Сокальщині зростає кількість хворих на гострі кишкові інфекції, особливо серед дітей
На Сокальщині зростає кількість хворих на гострі кишкові інфекції, особливо серед дітей

На Сокальщині зростає кількість хворих на гострі кишкові інфекції, особливо серед дітей

На Сокальщині зростає кількість хворих на гострі кишкові інфекції, особливо серед дітей. Зокрема, за даними заввідділом організації епідеміологічних досліджень міськрайонного відділу Державної установи Львівського обласного лабораторного центру Дрежсанепідслужби Людмили Гіль, з 11 по 17 липня на наших теренах було зафіксовано 12 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції. З них 8 – це діти. Четверо до 5-ти річного віку, троє до 4-х років і одне немовля. Натомість за попередній тиждень було лише 5 аналогічних звернень до медиків.

Що ж стосується статистики, за перше півріччя поточного року, було зафіксовано 77 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції. З них 15 – дорослі і 62 дітей. Це на 18 випадків більше ніж за перші шість місяців 2014 року.

Серед основних причин захворюваності медики називають недотримання правил особистої гігієни, вживання недостиглих плодів, використання води із невідомих джерел тощо. З метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь медики рекомендують не вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності та з простроченими термінами споживання. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у встановлений термін. Купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують їх якість та безпеку.

У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне! При груповому відпочинку хворого бажано тимчасово (до прибуття лікаря) ізолювати від решти колективу. При тяжкому стані хворого треба негайно викликати швидку медичну допомогу.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:55, 28 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464