** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.05.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 травень 2019 року

Пошук в новинах   

культура

МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ
МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

16, 18, 19 травня 2019 р. в Сокальському музеї відбулися заходи в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв. Музей «Людина.Земля.Всесвіт» радо зустрічав гостей, шанувальників, учасників проекту «Світ навколо нас» та відвідувачів. Адже діяльність нашого музею у великій мірі залежить від допомоги громадськості. Тому наша співпраця із нею дає можливість підтримати наші цілі, взяти участь у проекті, працювати разом у творчому дусі, щоб залучити школярів, талановиту молодь до випробування їхніх можливостей, використовуючи знання та практичний досвід певної школи майстрів нашого краю через нестандартний, креативний підхід та інші цікаві форми роботи.
Відвідувачі оглядали вистави, розповідали цікаві мистецькі історії, пов’язані з родинними реліквіями, знайомилися з музейними експозиціями, новими художніми творами митця Анатолія Покотюка, які виконані не тільки в унікальній техніці різьби на дереві та інтарсії, але оригінально об’єднані в композиції, наповнені цікавими ідеями і глибокими знаннями. Під час заходу своє мистецтво присутнім дарував наш земляк, лауреат регіонального фестивалю «Мамині зіроньки» Богдан Федашко. Він зачаровував присутніх українськими піснями «Емігрантка», « Два кольори», «Чорнобривці» та ін. Наші гості підхоплювали мелодії, співали разом. Це створювало надзвичайно теплу, позитивну ауру в музеї, об’єднувало близьких по духу людей.
Завершилися заходи по відзначенню Дня музеїв. Дякуємо всім, хто провів ці дні разом з нами! Сподіваємося, що наступні зустрічі будуть не менш приємними.

^

Наталія Покотюк
Старший науковий працівник музею "Людина, Замля,

суспільство

Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне
Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне

Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне

Вже зовсім скоро, до Дня міста, який святкуватимемо 26 травня, наш Сокаль отримає подарунок – позначення всіх видатних, історичних та цікавих з архітектурної точки зору будівель інформаційними таблицями. На них, крім стислої інформації, розміщений QR-код і всі бажаючі зможуть за допомогою нього перейти на сайт ,,Сокаль і Сокальщина" та прочитати більш поширену інформацію у статтях, які вже пишуть члени команди. Так само закликаємо всіх небайдужих людей, які знаються на історії рідного краю, володіють цікавою інформацією, ділитися нею з нами. Пророблена велика робота командою проекту ,,Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне" (автор і виконавець Ярина Микитишин��). Вже зібрана, скорегована та перекладена англійською мовою вся інформація, виготовляються таблички( з дня на день будуть готовими). А також вже встановлено шість із семи опор для вказівників, розроблений дизайн самих вказівників з піктограмами.

Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне
Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне

Крім копіткої праці команди учнів у цьому проекті, слід відзначити велику допомогу партнерів: класного керівника та вчительки англійської мови Ю.І.Ожги , історика та краєзнавця І.М.Дацюка , власника порталу ,, Сокаль і Сокальщина" В.В. Журавінського, начальника відділу архітектури та містобудування М.Й.Баралус, директора історико - краєзнавчого музею В.Л.Волошина, мера міста В.І.Кондратюка і багатьох інших людей , які інформацією, порадою, критикою допомагали у тій чи іншій мірі у виконанні проекту.

Проект відбувається в рамках школи «Агенти змін.Діти" («Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту»), який реалізовують Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне
Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне

#АгентиЗмінДіти
#ШколаАгентиЗмін
#junioragentsofchange

 

Ярина Микитишин

^

дописувач_
***

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:10, 18 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464