** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.06.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 червень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

На Сокальщині розпочинається косіння борщівника Сосновського

Дане питання обговорили на нараді, яка проходила в РДА. У ній взяли участь представники низки структурних підрозділів, управління водного господарства, житлово-комунальних господарств міст Великі Мости, Угнова, смт. Жвирка.

Було вирішено, що знищення борщівника здійснюватимуть вищезгадані ЖКГ та управління водного господарства. Роботи проводитимуться за рахунок коштів екологічного фонду, які виділені з обласного бюджету, а це 99 тисяч гривень.

Наразі, як повідомили в адміністрації даним підприємства було доручено обрахувати калькуляцію затрат.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

18 червня своє професійне свято відзначають дільничні інспектори міліції
18 червня своє професійне свято відзначають дільничні інспектори міліції

18 червня своє професійне свято відзначають дільничні інспектори міліції

18 червня своє професійне свято відзначають дільничні інспектори з яких і починається міліція. Адже люди в першу чергу звертаються саме до них, як до представника влади. За родом своєї діяльності дільничний знаходиться найближче до людей та добре володіє важливою інформацією про особливості довіреної йому території.

Сьогодні дільничний – головна фігура в структурі міліції громадської безпеки, завжди готовий захистити добро і покарати зло. На сьогоднішній день сектор ДІМ Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області штатною чисельністю нараховує 22 працівника із яких 4 старших ДІМ та 18 дільничних інспекторів міліції. Очолює «шерифів» майор міліції Юрій Дмитрів, який на даний час перебуває у зоні АТО,а куратором служби є заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки райвідділу підполковник Михайло Спічак.

а даний час обов’язки начальника сектору дільничних інспекторів Червоноградського МВ покладено на заступника начальника СДІМ Червоноградського МВ майора міліції Оксану Коліду. На території обслуговування Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області проживає 82 тис населення, яка розділена на 7 адміністративних зон та 15 дільниць на яких розташовано 7 дільничних пунктів міліції, з них 5 у Червонограді.

Як повідомила Оксана Коліда станом на сьогодні кращими дільничними сектору є старші дільничні, а це майор міліції Олександр Залєсов, капітан міліції Андрій Кісілевич та лейтенант міліції Ярослав Гетьманський. Зокрема, інспектор лейтенант міліції Тарас Шмігель здобув перемогу в першому етапі конкурсу «Кращий за професією серед дільничних інспекторів міліції Червоноградського МВ».

За 5 місяців 2015 року дільничними інспекторами міліції розкрито 46 злочинів, зокрема 14 злочинів за порушення адміністративного нагляду, розшукано 2 особи, встановлено 10-тьом раніше судимим особам за ініціативою міліції адміністративний нагляд та 7 продовжено. Окрім того, складено 199 адмпротоколів.

Дільничні інспектори Червоноградського МВ з дня в день продовжують виконувати свої професійні обов’язки з профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю та по підвищенню авторитету серед населення.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Відбулася урочиста академія з нагоди Дня медичного працівника

18 червня в Сокальській центральній районній лікарні відбулася урочиста академія з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів району благословив декан Сокальського деканату УГКЦ о.Петро Звір, привітали голова райдержадміністрації Олег Кожушко, голова районної ради Ігор Дацюк, головний лікар району Роман Швед. В ході урочистостей кращим працівникам галузі були вручені грамоти райдержадміністрації та районної ради. Опісля відбувся святковий концерт за участю народного гурту пісні і музики „Заспів”.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:41, 6 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464