** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.10.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 жовтень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

На Верецькому перевалі відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
На Верецькому перевалі відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України

На Верецькому перевалі відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України

15 жовтня, у с. Климець Сколівського району на Верецькому перевалі відкрили і освятили Меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України.

На урочистих заходах на Верецькому перевалі Сокальщину представляли голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай.

Також Сокальщину культурну презентував ансамбль “Галицькі візерунки”, котрі виконали кілька патріотичних пісень.

Як зазначив голова Сокальської районної ради:“Верецький перевал – це не просто місце, де зустрічаються Львівщина і Закарпаття, а пам’ять, де в 1939 році обірвалося життя понад 600 українських патріотів, які зі зброєю в руках боронили паростки молодої незалежної України.” На своїй сторінці у фейсбук він написав: “Чергові трагічні сторінки історії української держави.Сьогодні урочисто відкрито меморіал воякам Карпатської України на Верецькому перевалі. Сокальський район вшановує Героїв!”.

Присутнім на відкритті Меморіалу продемонстрували вищезгаданий фільм-хроніку тодішніх подій, підготовлений телеканалом «Перший Західний».

До слова. Сьогодні на Меморіальному військовому кладовищі спочиває 22 українських Героя. У 90-х роках ХХ століття на Верецькому перевалі було встановлено символічний меморіальний знак. Роботи з пошуку та перепоховання українських героїв розпочали в 2008 році.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Оголошення для виборців
Оголошення для виборців

Оголошення для виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації повідомляє, що 29 жовтня 2017 року відбудуться Перші вибори депутатів Великомостівської міської ради та Великомостівського міського голови. Голосування відбуватиметься на 12 виборчих дільницях. Дані дільниці розташовані на території Великомостівської міської ради, Бутинської, Двірцівської та Реклинецької сільських рад.

У зв’язку з цим звертаємось із проханням перевірити свої дані у виборчих списках, які з 16 жовтня знаходяться на виборчих дільницях для загального ознайомлення. Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців, а також про включення до списку виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації приймає звернення від виборців постійно та надає консультації щодо внесення змін та включення до Державного реєстру виборців.

Особливо звертаємося до виборців, які не знаходили себе в списках на останніх виборах, до виборців, які перебували за межами України, які проходили військову службу, відбували покарання та до виборців, які будуть голосувати вперше - просимо знайти час і уточнити інформацію про себе у Державному реєстрі виборців.

Заяви від виборців про уточнення попереднього списку виборців можуть бути подані включно до 23 жовтня 2017 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації знаходиться за адресою: вул. А. Шептицького, 26, м.Сокаль, в приміщенні Сокальської райдержадміністрації (ІV поверх), тел. 7-37-78.

 

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Вчитель англійської мови з гімназії імені Олега Романіва вирушила на схід України навчати місцевих школярів
Вчитель англійської мови з гімназії імені Олега Романіва вирушила на схід України навчати місцевих школярів

Вчитель англійської мови з гімназії імені Олега Романіва вирушила на схід України навчати місцевих школярів

Півсотні вчителів Львівщини вирушили на схід України навчати місцевих школярів у межах проекту обміну педагогами. У свою чергу півсотні вчителів сходу приїдуть вчити науки школярів Галичини.

Уже втретє педагоги із області вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом». Від нашого району поїхала вчитель англійської мови Юлія Ожга, яка працює у Сокальському НВК ЗОШ І ступеня-гімназія» імені Олега Романіва.

За попередньою інформацією, як повідомляє сайт районної ради, вчитель із Сокальщини буде закріплений за Попаснянською військово-цивільною адміністрацією, адже Сокальська рада підписала угоду, мета якої створити платформу для об’єднання двох регіонів, які живуть в одній державі. Проект передбачає взаємодію в соціально-культурному та освітньому напрямках.

Також відомо, що на Львівщину приїде відповідна кількість вчителів із Луганської області. Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії.

В межах проекту «Схід та Захід разом» відбудеться також обмін досвідом серед діячів культури. В такому обміні братимуть участь керівник Народного аматорського ансамблю танцю «Червона рута» Ірина Дуванова з Соснівського Народного дому, а також завідувач Дитячої міської бібліотеки міста Червоноград Катерина Сава.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:51, 2 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464