** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.06.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 червень 2015 року

Пошук в новинах   

освіта

Фестиваль мовних таборів «Summer Camps - 2015».

12 червня 2015 року в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст.№4-ліцей» вперше відбувся фестиваль мовних таборів «Summer Camps - 2015». Організатором фестивалю виступив відділ освіти Сокальської РДА.  У фестивалі взяло участь понад 200 учнів, які продемонстрували свої вокальні, акторські та декламативні таланти у поєднанні з відмінними знаннями іноземних мов.  Фестиваль мовних таборів став підсумком таборової діяльності, яка була організована в Сокальському районі на базі 14 опорних шкіл та тривала з 2 по 15 червня. Загалом в мовних таборах взяло участь 295 учнів. Цього року учасники мовних таборів мали нагоду вдосконалювати свої навики володіння іноземною мовою в мовному середовищі, адже до участі в таборах були залучені Ганс Юрген Болліг, волонтер з ЄС, який приїхав на запрошення дирекції Сокальської СШ І-ІІІст. №3 та спілкувався з вчителями та учнями цієї школи. Також Ганс охоче відгукнувся на пропозицію відвідати Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІст.- ліцей» та Поторицьку ЗШ І-ІІІст. Це була блискуча нагода для учнів ЗНЗ вдосконалити навики спілкування як німецькою так і англійською мовами. Педагоги Сокальської гімназії імені Олега Романіва також залучили до роботи мовного табору волонтера з Великобританії. Клавдія охоче проводила різноманітні майстер- класи та дискусії з питань, якими цікавиться сучасна молодь.

На згадку про фестиваль школи – учасники були нагороджені сертифікатами про участь.

Загалом цьогорічний фестиваль пройшов весело, цікаво та змістовно!

 

Відео та фотозйомку вже традиційно  забезпечували Людмила та Юрій Рижки.

 

^

Відділ освіти сокальської РДА

суспільство

Засідання творчої групи з народознавства

На базі ДНЗ № 9 м. Сокаль відбулося чергове засідання районної творчої групи вихователів дошкільних закладів, які працюють в народознавчому напрямку. Протягом року педагоги акцентували свою увагу на сучасних формах і методах організації роботи з народознавства.

Методист РМК Тимошик М. П. говорила про те, що інноваційні методики дошкільного виховання ефективно поєднуються з народознавчим матеріалом та забезпечують високу результативність співпраці з дитиною. Керівник творчої групи вихователь-методист Куцій К. П. ДНЗ № 9 м. Сокаль звернула увагу на те, що народознавство – це дуже потужний виховний інструмент, тому кожен педагог постійно вдосконалює власні навички роботи з ним відповідно до певної категорії дітей та освітніх запитів. Учасники творчої групи представили власний досвід роботи з народознавства - певну теоретичну базу та практичні доробки. В процесі обміну своїми напрацюваннями та інформації з даної теми педагоги обговорили та визначали шляхи оновлення змісту та форм роботи в цьому напрямку.
Акцентувалась увага на тому, що одним з сучасних та; ефективних методів є етнопедагогічні проекти. Слухачі творчої групи протягом року опрацьовували основні типи, етапи та структуру проекту, визначили тематику проектної діяльності саме в етнопедагогічному напрямку. Зокрема, вихователь ДНЗ вихователь ДНЗ с. Горбків Марущак Т. Б. представила цікавий та змістовний проект на тему «Символи України», в ДНЗ с. Комарів з ініціативи Ващук О.Г. впроваджувався проект ««Писанка – символ Великодня», Сойко М.Й.  із ДНЗ с. Стенятин працювала над проектом «Великодні традиції», а педагог ДНЗ м. Белз Левко І.В. розповіла про залучення до проектної діяльності «Белз. Історія мого міста» батьків та громадськості. Особливо цікавим було обговорення довготривалого колективного проекту у НВК с.Ільковичі під керівництвом Хомин Г.І. «Чарівна краса вишиванки».

Методист РМК Тимошик М. П. наголосила на тому, що необхідно враховувати в роботі з дітьми та батьками основні тенденції ситуації, що склалась в нашій країні, тому що саме народознавство – знанння про історію, традиції та духовні цінності свого народу - активно сприяють формуванню загально обізнаної, високоморальної, патріотично налаштованої дитячої особистості.

Результативність засідання забезпечила висока активність всіх учасників творчої групи: вихователі мали можливість поділитись власним досвідом, вдосконалити свої фахові знання та вміння організації проектної діяльності з етнопедагогіки.

Теоретичні напрацювання члени творчої групи узагальнили в методичні брошури, які допоможуть якісно організувати роботу над етнопедагогічними проектами у дитсадках району.

^

Відділ освіти сокальської РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:33, 14 грудня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464