** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.04.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 квітень 2019 року

Пошук в новинах   

суспільство

33 проекти місцевого розвитку Сокальщини стали переможцями обласного конкурсу
33 проекти місцевого розвитку Сокальщини стали переможцями обласного конкурсу

33 проекти місцевого розвитку Сокальщини стали переможцями обласного конкурсу

На засіданні конкурсної ради Львівської обласної ради з реалізації програми проектів місцевого розвитку визнано переможцями 33 мікропроекти Сокальського району, які співфінансуватимуть з обласного та районного бюджетів. Загалом, від Сокальщини було подано 85 заявок на участь в обласному конкурсі.

Серед потенційних переможців 12 об’єктів освітньої галузі, 7 – медицини, 6 – закладів дошкільної освіти, 4 об’єкти галузі культури. 2 проекти перемогли за напрямом «Інші пріоритети» та 1 – «Вуличне освітлення».

В більшості мікропроекти спрямовані на капітальний ремонт об’єктів, придбання обладнання, меблів, інвентаря, музичної апаратури. Також заплановано придбання спортивного та дитячих ігрових майданчиків, реконструкція тротуару і вуличного освітлення в селі Поториця.

Громадам на реалізацію мікропроектів буде скеровано субвенцію з обласного бюджету.

На даний час необхідно опрацювати питання щодо виділення співфінансування з районного бюджету. На ці потреби на позачерговій сесії Сокальської районної ради заплановано виділити з районної казни 1 млн 992 тис 795 грн.

^

Сокальський районний суд
-

суспільство

В районі сформують території з визначенням пріоритетних видів спорту
В районі сформують території з визначенням пріоритетних видів спорту

В районі сформують території з визначенням пріоритетних видів спорту

17 квітня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів нараду, в ході якої розглядалося питання формування та функціонування субрегіональних територій з визначенням пріоритетних видів спорту. У ній взяли участь голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу молоді та спорту РДА Мар’яна Копейка, керівник КУ СРР ЛО «ЦОЗО» Микола Мисак, представники інших структурних підрозділів РДА.

Проект реалізується управлінням фізичної культури та спорту і департаментом освіти та науки Львівської ОДА. Для цього відібрані пілотні райони, серед яких - Сокальський. До 1 травня необхідно напрацювати чіткий алгоритм реалізації даного питання. На субрегіональній території: повинні розвиватися види спорту, які традиційно підтримуються населенням; необхідно визначитися з кадровим забезпеченням; визначити спортивні зали і необхідний інвентар для проведення навчально – тренувальної роботи та змагань (1-2 зали на територію); опрацювати питання фінансового та організаційного забезпечення.

Як зазначалося під час наради, на території Сокальського району пріоритетними видами спорту є футбол та волейбол. Голова райдержадміністрації доручив провести опитування серед школярів щодо видів спорту, яким вони надають перевагу. Виходячи з результатів опитування, визначитись з доцільністю використання транспорту для довезення школярів до місць занять.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:14, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464